RADO | Celoročne obývaný rodinný dom. - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Celoročne obývaný rodinný dom.

Rodinný dom na predaj v lokalite Hradište pod Vrátnom v Senici

RADO Reality vám ponúka celoročne obývaný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Hradište pod Vrátnom.

Do rodinného domu sa vstupuje cez menšiu predsieň so schodiskom na poschodie. Schodisko je obložené pôvodným dubovým masívom v zachovalom stave. Z predsiene sa prechádza do jedálne s kuchyňou a komorou - situovanou pod schodiskom. Kuchynská linka je priestranná s dĺžkou 3 m. Z kuchyne sa vchádza do kúpeľne s oddelenou toaletou, vaňou, práčkou a novým 80 l ohrievačom vody. V jedálni sa nachádzajú kachle na drevo/brikety, ktoré vyhrejú celý dom pomocou radiátorov.

Na poschodí sa nachádzajú dve priestranné izby. V jednej izbe, ktorá slúži ako spálňa, je na okne elektrická roleta a východ na presklenú loggiu. Loggia ma vonkajšie francúzske posuvné okná so zábranou a výhľadom na dvor. Druhá izba momentálne slúži ako pracovňa.

Rodinný dom bol postavený koncom 70-tych rokov a prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2018, kedy boli menené okná za plastové, vybavenie, podlahy, strecha – šindeľ, rozvody a kúrenie. Dom je postavený z pálenej tehly a preto v letných dňoch nie je potrebná klimatizácia a ani zateplenie. Je napojený na elektrickú sieť 400 V, miestny vodovod a vlastnú žumpu.

Na dvore sa nachádza menšia kôlňa a veľký prístrešok, kde sa zmestia dve osobné autá, prípadne sa dá využiť na grilovanie a iné spoločenské akcie. Dom sa po dohode predáva zariadený a po kúpe je možné sa okamžite nasťahovať.

Kúsok nad domom sa nachádza veľká lúka a borovicový les, dole cez cestu je materská a základná škola. Vybavenosť obce: predajňa potravinárskeho tovaru, pohostinstvo, telocvičňa, futbalové ihrisko, knižnica, pošta, lekárne.

Hradište pod Vrátnom je obec na Slovensku v okrese Senica ležiaca na úpätí Malých Karpát s počtom obyvateľov 658. Okolité kopce, les a lúky sú ako stvorené pre milovníkov nielen letnej, ale aj zimnej prírody. Neďaleko obce sa nachádza aj jazero v Prietrži a Kunovská priehrada. Obec bola založená v roku 1262, okresné mesto je Senica a región Kopanice. Dostupnosť: Senica 16 km, Trnava 38 km a Bratislava 80 km.

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a môžete si so mnou dohodnúť obhliadku.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk

Podrobné informácie

1
2
47 m²
432 m²
432 m²
74 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
áno - separovaný
verejný vodovod
230/400V
žumpa
lokálny poskytovateľ
vaňa
vlastné - pevné palivo
vnútorné
tehla
po rekonštrukcii
plastové
svahovitý

Poloha nehnuteľnosti na mape

Lesná, Hradište pod Vrátnom, Senica, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Senica
  • Mesto Hradište pod Vrátnom
  • Ulica Lesná
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte