RADO | Dvojgeneračný rodinný dom v Borskom Mikuláši - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Dvojgeneračný rodinný dom v Borskom Mikuláši

Rodinný dom na predaj v lokalite Borský Mikuláš v Senici

RADO Reality vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Borský Mikuláš.

Rodinný dom sa skladá s troch podlaží. Podpivničenie celého domu disponuje samostatnou jednotkou na bývanie, prvým podlažím a podkrovím. V podpivničení sa nachádza kotolňa na tuhé palivo (kotol Viadrus), plynový kotol, vodáreň, chodba, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, ohrievač úžitkovej vody a 2 izby.
Na prvom podlaží sa nachádza toaleta, kúpeľňa s ohrievačom úžitkovej vody, jedáleň, komora a 4 izby.

Na podkroví sa nachádza jedna izba s balkónom. Celé podkrovie je pochôdzne a je možnosť dobudovanie ďalších izieb na bývanie.
Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, disponuje svojou vodárňou a studňou. Keďže je napojený aj na mestský vodovod a za domom je aj studňa s pitnou vodou, je možnosť v prípade odstávky prepnutia úžitkovej vody. Disponuje dvoma ohrievačmi vody, dvoma kúpeľňami. Preto tento rodinný dom môže slúžiť ako dvojgeneračný.

Za Rodinným domom sa nachádza hospodárska budova 18x5m, v ktorej sa nachádza samostatná toaleta, udiareň, uzatvorený altánok, dielne a garáž, ktorá je zo zadnej strany. Výhodou je, že zo zadnej strany ide cesta, preto celý pozemok je priechodný na dve cestné komunikácie.
V dome sa nachádzajú zachovalé parkety, krovy podkrovia sú v dobrom stave s pôvodnou krytinou, strecha je sedlová. Rodinný dom môže poslúžiť ako 2-3 generačný. Na garáži je výklopná brána na dialkové ovládanie. Na pozemku sa nachádza studňa, vinič, ovocné stromy, ako jablone, čerešňa, orech, broskyňa, slivka.

Nakoľko za domom je hospodárska budova s priestranným pozemok s prístupovou asfaltovou cestou a samostatnými vstupnými bránami, je možnosť rozdelenia pozemku a samostatného predaja.

Tento rodinný dom disponuje veľkým potenciálom, využitím pre viacčlennú rodinu, pekným pozemkom s ovocnými stromami.
Vedľa domu sa nachádza miestna pekáreň s chutnými pekárskymi výrobkami. Neďaleko sa nachádzajú nákupné centrá, mäsiarstvo, drogéria, zdravotné stredisko, lekáreň, reštaurácia, kvetinárstvo, posilňovňa, autobusová stanica, pošta, novinový stánok a rodný dom básnika Jána Hollého z 2. polovice 18. storočia.

Neďaleko rodného domu Jána Hollého sa nachádza i obľúbené vychádzkové miesto básnika „ Ságelská studnička“. Je to Sírny minerálny prameň. Za pozornosť stojí i slamený domček- príklad ľudovej architektúry vyskytujúcej sa v Západoslovenskom kraji. V časti obce Borský Peter stojí najstaršia pamiatka - barokový kostol, zasvätený svätému Petrovi a Pavlovi. Je to jednoloďová stavba zo 14. storočia. V časti obce Borský Mikuláš stojí barokovo-klasicistický kostol zasvätený sv. Mikulášovi, ktorý bol postavený v roku 1636. Na najvyššom bode Záhorskej nížiny ( 296,9 m. n. m.) na pieskovom vŕšku sa nachádza pôvodne pútnické miesto „ Kaplnka Sv. Márie Magdalény“.

Obec je vzdialená od mesta Šaštín-Stráže 5km, od okresného mesta Senica 18km, Malacky 28km, Kúty 11km. Popri obci je vlaková železnica (Kúty – Senica – Trnava) a autobusová doprava všetkými smermi.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a môžete si dohodnúť obhliadku.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS

Podrobné informácie

2
5+3
220 m²
648 m²
428 m²
osobné
pôvodný
aktívne
áno - separovaný
studňa a vodovod
230/400V
lokálny poskytovateľ
áno - 1
130 m²
vnútorné
Zmiešané
nezariadený
pôvodná
drevené
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bratislavská, Borský Mikuláš, Senica, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Senica
  • Mesto Borský Mikuláš
  • Ulica Bratislavská
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte