RADO | Dvojgeneračný rodinný dom v Borskom Mikuláši - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Dvojgeneračný rodinný dom v Borskom Mikuláši

Rodinný dom na predaj v lokalite Borský Mikuláš v Senici

RADO Reality vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Borský Mikuláš.

Rodinný dom sa skladá s troch podlaží. Podpivničenie celého domu disponuje samostatnou jednotkou na bývanie, prvým podlažím a podkrovím. V podpivničení sa nachádza kotolňa na tuhé palivo (kotol Viadrus), plynový kotol, vodáreň, chodba, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, ohrievač úžitkovej vody a 2 izby.
Na prvom podlaží sa nachádza toaleta, kúpeľňa s ohrievačom úžitkovej vody, jedáleň, komora a 4 izby.

Na podkroví sa nachádza jedna izba s balkónom. Celé podkrovie je pochôdzne a je možnosť dobudovanie ďalších izieb na bývanie.
Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, disponuje svojou vodárňou a studňou. Keďže je napojený aj na mestský vodovod a za domom je aj studňa s pitnou vodou, je možnosť v prípade odstávky prepnutia úžitkovej vody. Disponuje dvoma ohrievačmi vody, dvoma kúpeľňami. Preto tento rodinný dom môže slúžiť ako dvojgeneračný.

Za Rodinným domom sa nachádza hospodárska budova 18x5m, v ktorej sa nachádza samostatná toaleta, udiareň, uzatvorený altánok, dielne a garáž, ktorá je zo zadnej strany. Výhodou je, že zo zadnej strany ide cesta, preto celý pozemok je priechodný na dve cestné komunikácie.
V dome sa nachádzajú zachovalé parkety, krovy podkrovia sú v dobrom stave s pôvodnou krytinou, strecha je sedlová. Rodinný dom môže poslúžiť ako 2-3 generačný. Na garáži je výklopná brána na dialkové ovládanie. Na pozemku sa nachádza studňa, vinič, ovocné stromy, ako jablone, čerešňa, orech, broskyňa, slivka.

Nakoľko za domom je hospodárska budova s priestranným pozemok s prístupovou asfaltovou cestou a samostatnými vstupnými bránami, je možnosť rozdelenia pozemku a samostatného predaja.

Tento rodinný dom disponuje veľkým potenciálom, využitím pre viacčlennú rodinu, pekným pozemkom s ovocnými stromami.
Vedľa domu sa nachádza miestna pekáreň s chutnými pekárskymi výrobkami. Neďaleko sa nachádzajú nákupné centrá, mäsiarstvo, drogéria, zdravotné stredisko, lekáreň, reštaurácia, kvetinárstvo, posilňovňa, autobusová stanica, pošta, novinový stánok a rodný dom básnika Jána Hollého z 2. polovice 18. storočia.

Neďaleko rodného domu Jána Hollého sa nachádza i obľúbené vychádzkové miesto básnika „ Ságelská studnička“. Je to Sírny minerálny prameň. Za pozornosť stojí i slamený domček- príklad ľudovej architektúry vyskytujúcej sa v Západoslovenskom kraji. V časti obce Borský Peter stojí najstaršia pamiatka - barokový kostol, zasvätený svätému Petrovi a Pavlovi. Je to jednoloďová stavba zo 14. storočia. V časti obce Borský Mikuláš stojí barokovo-klasicistický kostol zasvätený sv. Mikulášovi, ktorý bol postavený v roku 1636. Na najvyššom bode Záhorskej nížiny ( 296,9 m. n. m.) na pieskovom vŕšku sa nachádza pôvodne pútnické miesto „ Kaplnka Sv. Márie Magdalény“.

Obec je vzdialená od mesta Šaštín-Stráže 5km, od okresného mesta Senica 18km, Malacky 28km, Kúty 11km. Popri obci je vlaková železnica (Kúty – Senica – Trnava) a autobusová doprava všetkými smermi.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a môžete si dohodnúť obhliadku.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS
radoreality.sk

Podrobné informácie

2
5+3
220 m²
648 m²
428 m²
osobné
pôvodný
aktívne
áno - separovaný
studňa a vodovod
230/400V
lokálny poskytovateľ
áno - 1
130 m²
vnútorné
Zmiešané
nezariadený
pôvodná
drevené
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bratislavská, Borský Mikuláš, Senica, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Senica
  • Mesto Borský Mikuláš
  • Ulica Bratislavská
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte