RADO | Rodinný dom v meste Šaštín-Stráže. - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Rodinný dom v meste Šaštín-Stráže.

Rodinný dom na predaj v lokalite Šaštín-Stráže v Senici

RADO Reality vám ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Šaštín–Stráže. Je vo výbornej lokalite ,500 m od jazera Gazárka a 500 m od pútnickej baziliky Sedembolestnej Panny Márie. Kúsok od rodinného domu sa nachádza aj vlaková stanica, no je zároveň v tichej ulici.

Dom má tri obytné miestnosti, kuchyňu, samostatné WC, kúpeľňa a komora. Stavba aj strecha sú vo veľmi dobrom stave, podkrovie je pochôdzne. Dom je napojený na mestský vodovod, plyn, elektrinu a žumpu. Za domom je prístavba technickej miestnosti so samostatným vchodom o veľkosti 9m2. Táto prístavba s rovnou strechou sa nachádza za kuchyňou, čo môže poslúžiť ako terasa.

Záhrada má výmeru 626 m2 a nachádzajú sa tu rodiace jablone a vinič. Na pozemku je garáž so samostatnou mestnosťou určenou ako skladové priestory, vlastná studňa s ručnou pumpou, ktorá poslúži na závlahu záhrady. Rodinný dom má tri komíny, ktoré nájdu široké využitie v prípade kachlí na tuhé palivo, alebo výstavbu krbu. Strecha má pôvodnú krytinu a krovie, ktoré je v dobrom stave, preto pri rekonštrukcii nie je potrebné tento krov meniť. Pred domom je aj priestranná predzáhradka.

V prípade záujmu o nájom, je tu možnosť dlhodobého nájmu. Dom je vyprataný - nezariadený.Nájomné je 650,-€ + energie.

Mesto leží v centrálnej časti Záhorskej nížiny, na strednom toku rieky Myjava. Nachádza sa 20 km západne od Senice, 33 km severne od Malaciek a 20 km južne od Holíča.
Mestom preteká rieka Myjava v dĺžke cca 6 km, ktorej pôvodné koryto rozdeľuje mestské časti Šaštín a Stráže nad Myjavou. Nachádza sa tu rímskokatolícka bazilika Sedembolestnej Panny Márie s Pavlínským kláštorom, rímskokatolícky kostol sv. Alžbety Uhorskej, rímskokatolícky kostol sv. Jána Bosca, synagóga, Kartúnka - dvojpodlažná pôvodne renesančno-baroková stavba na pôdoryse písmena L z prvej polovice 17. storočia, lovecký zámoček Belveder, Trojičný stĺp, socha Piety, základné školy, základná umelecká škola, rekreačná oblasť Gazárka, banka, lekárne, polícia, obchodný dom, reštaurácie a lekári.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a môžete si dohodnúť obhliadku.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS

Podrobné informácie

3
141 m²
626 m²
626 m²
95 m²
osobné
pôvodný
aktívne
áno - separovaný
studňa a vodovod
230/400V
žumpa
lokálny poskytovateľ
vaňa
vlastné - plyn
áno - 1 auto
vnútorné
tehla
nezariadený
pôvodná
drevené
rovina
betónová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Jesenského, Šaštín-Stráže, Senica, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Senica
  • Mesto Šaštín-Stráže
  • Ulica Jesenského
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte