RADO Reality ponúka na prenájom výrobno/skladový objekt v Púchove - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO Reality ponúka na prenájom výrobno/skladový objekt v Púchove

IMG_1384.JPG
IMG_1388.JPG
IMG_1389.JPG
IMG_1394.JPG
+ 6 IMG_1396.JPG

Výrobné priestory na prenájom v Púchove

RADO Reality ponúka na prenájom výrobno/skladový objekt, 250 m2 v Púchove. Areál závodu sa nachádza v tesnej blízkosti diaľničného privádzača diaľnice D 1 trasy Bratislava – Žilina, s dopravným napojením na štátnu hranicu s Českou republikou cestou I/49. Celková plocha je cca 250 m2, je to jeden ucelený priestor cca 150 m2 a tri samostatné priestory s chodbou cca 100 m2. Objekt je na prízemí, má pevnú betónovú podlahu, svetlá výška po osvetlenie 4 m, po strop 5 m, vstup je priamo z parkoviska cez dvojkrídlové dvere. Priestor má samostatné tri vstupy z chodby, betónové podlahy sú v jednej výške od parkoviska, elektrina 230/400 V, vykurovanie elektrické a teplovodné.

K danému priestoru je možné vyčleniť sociálne priestory ( po dohode a stavebnej úprave), možnosť parkovania pred priestorom, počet vyhradených miest podľa dohody. Cena v zmysle dohody podľa činnosti nájomcu, počtu parkovacích miest, prípadných úprav podľa požiadaviek nájomcu.

Výrobné priestory sa nachádzajú v uzavretom - stráženom areáli závodu v Púchove s 24 hodinovou ochranou majetku prostredníctvom vlastnej ochrany, s možnosťou využitia stravovania v závodnej jedálni, pripojenia sa na internet, ako aj služieb závodného zdravotného strediska. V areáli je centrálne vykurovanie, všetky energetické média, tiež je možné využiť služby logistiky a dopravy.:

V prípade bližších informácii volajte:


Marian Kašuba, M.B.A.
Váš partner v realitách


RADO Reality Group, s.r.o.
M |


Cena: Dohodou vid inzerát.


Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.Podrobné informácie

250 m²
250 m²
aktívne
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Púchov, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Púchov
  • Mesto Púchov
  • Druh Výrobné priestory
  • Typ prenájom
  • Kontakt +421911927777

Pre viac informácií kontaktujte

Marián Kašuba, MBA

Marián Kašuba, MBA

Realitný poradca

hovorím po slovensky

+421911927777

mkasuba@radoreality.sk

Maklér má 13 ponúk