RADO | Podnikateľská príležitosť | Tradičný a obľúbený Salaš Kostrín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Podnikateľská príležitosť | Tradičný a obľúbený Salaš Kostrín

Gastro priestory na predaj v lokalite Klátova Nová Ves v Partizánskom

RADO Reality Vám ponúka na predaj jedinečnú podnikateľskú príležitosť - tradičný Salaš Kostrín s viac ako 30-ročnou tradíciou a stálou klientelou v nádhernom prostredí liečivých lúk a lesov obce Klátova Nová Ves. Poloha na pomedzí Trenčianskeho a Nitrianskeho kraja, v malebnom a tichom prostredí umožňuje hosťom uskutočňovať výlety do blízkeho i vzdialenejšieho okolia formou pešej turistiky, cyklistiky, či mototuristiky.

V hlavnom objekte so zastavanou plochou približne 270 m2 nájdete reštauráciu zariadenú v tradičnom slovenskom štýle. Interiér koliby ponúka 70 miest na sedenie a je vhodný na usporiadanie spoločenských akcií a posedení. Ďalej sa tu nachádza bar a kuchyňa s kompletným profesionálnym vybavením, ktorá má navyše aj svoju vonkajšiu časť, prístupnú aj priamo z terasy a je ideálna na prípravu jedál z grilu. Hlavná budova ponúka aj možnosť ubytovania v 4 izbách na poschodí s celkovou kapacitou 10 lôžok. Objekt bol viackrát rekonštruovaný a modernizovaný, vykurovanie je riešené plynovým kotlom v kombinácií s radiátormi, ohrev vody je zabezpečený aj prostredníctvom solárnych panelov. Budova je napojená na elektrinu a vodovod, odpad je riešený vlastnou ČOV.

Exteriér salašu ponúka nádhernú výsadbu plnú zelene a kvetov o ktorú sa stará záhradník a automatická závlaha. V tomto prekrásnom prírodnom prostredí vonkajšej terasy nájdete ďalších 90 miest, v súkromný salónik má kapacitu 20 miest a slovenská izba 8 miest. Vonkajšia terasa a priestory sú priam ideálne na letné vystúpenia a zábavy, ktoré sa tu konávajú a sú veľmi vyhľadávané. Vedľa salaša sa nachádza aj herňa pre deti s mnohými atrakciami a v tieni stromov je pripravené ohnisko s posedením a detskými hojdačkami a preliezačkami. Súčasťou areálu je aj prevádzkový objekt, kde sa nachádza kancelária, sklady potravín (rozdelené podľa hygienických predpisov), sklad náradia a tiež izby na prespanie personálu.

Súčasťou predaja je aj samostatný rekreačný dom, stojaci na pozemku s rozlohou 550 m2 nachádzajúci sa oproti salašu. Zateplený murovaný dom z roku 2012 s celkovou rozlohou 100 m2 je ideálny pre súkromné dovolenky a výlety. Na prízemí sa nachádza krásny otvorený priestor spájajúci obývačku s kuchyňou a kúpeľňa, na poschodí sú 2 izby. Dom má kapacitu 7 lôžok, pre ďalšie prístelky je možné využiť obývačku. O teplo v dome sa stará elektrické podlahové kúrenie, doplnené štýlovým krbom v strede domu. Dom je vybavený aj solárnymi panelmi na ohrev vody.

Lokalita ponúka množstvo príležitostí na výlety. Najmä deti určite ocenia mini-zoo nachádzajúcu sa priamo oproti salašu, dospelých zasa uchváti neďaleký kaštieľ s pekným historickým parkom. Obľúbenými turistickými cieľmi v okolí sú neďaleké termálne kúpele Veľké Bielice; žrebčín Topoľčianky; romantický zámok Bojnice s kúpeľmi a zoologickou záhradou či vodná nádrž Duchonka s bohatým letným programom.

Salaš Kostrín je Vaša jedinečná podnikateľská príležitosť, vďaka ktorej môžete okamžite začať prevádzkovať zabehnutý podnik s viac ako 30-ročnou tradíciou a stálou klientelou. Súčasťou predaja sú pozemky s celkovou rozlohou 4745 m2, 3 samostatné objekty s celkovou podlahovou plochou približne 500 m2, vonkajšie sedenia a terasy, kompletné zariadenie kuchyne, reštaurácie a nábytky, obchodné meno, webová stránka a know-how. Majiteľ navyše ponúka zaškolenie personálu a pomoc pri začiatku prevádzkovania novým majiteľom.


Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

2
4745 m²
500 m²
osobné
aktívne
ČOV
vlastné vyhradené
Zmiešané
zariadený

Poloha nehnuteľnosti na mape

Klátova Nová Ves, Partizánske, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Partizánske
  • Mesto Klátova Nová Ves
  • Druh Gastro priestory
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 46 ponúk