RADO | Podnikateľská príležitosť | Tradičný a obľúbený Salaš Kostrín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Podnikateľská príležitosť | Tradičný a obľúbený Salaš Kostrín

Gastro priestory na predaj v lokalite Klátova Nová Ves v Partizánskom

RADO Reality Vám ponúka na predaj jedinečnú podnikateľskú príležitosť - tradičný Salaš Kostrín s viac ako 30-ročnou tradíciou a stálou klientelou v nádhernom prostredí liečivých lúk a lesov obce Klátova Nová Ves. Poloha na pomedzí Trenčianskeho a Nitrianskeho kraja, v malebnom a tichom prostredí umožňuje hosťom uskutočňovať výlety do blízkeho i vzdialenejšieho okolia formou pešej turistiky, cyklistiky, či mototuristiky.

V hlavnom objekte so zastavanou plochou približne 270 m2 nájdete reštauráciu zariadenú v tradičnom slovenskom štýle. Interiér koliby ponúka 70 miest na sedenie a je vhodný na usporiadanie spoločenských akcií a posedení. Ďalej sa tu nachádza bar a kuchyňa s kompletným profesionálnym vybavením, ktorá má navyše aj svoju vonkajšiu časť, prístupnú aj priamo z terasy a je ideálna na prípravu jedál z grilu. Hlavná budova ponúka aj možnosť ubytovania v 4 izbách na poschodí s celkovou kapacitou 10 lôžok. Objekt bol viackrát rekonštruovaný a modernizovaný, vykurovanie je riešené plynovým kotlom v kombinácií s radiátormi, ohrev vody je zabezpečený aj prostredníctvom solárnych panelov. Budova je napojená na elektrinu a vodovod, odpad je riešený vlastnou ČOV.

Exteriér salašu ponúka nádhernú výsadbu plnú zelene a kvetov o ktorú sa stará záhradník a automatická závlaha. V tomto prekrásnom prírodnom prostredí vonkajšej terasy nájdete ďalších 90 miest, v súkromný salónik má kapacitu 20 miest a slovenská izba 8 miest. Vonkajšia terasa a priestory sú priam ideálne na letné vystúpenia a zábavy, ktoré sa tu konávajú a sú veľmi vyhľadávané. Vedľa salaša sa nachádza aj herňa pre deti s mnohými atrakciami a v tieni stromov je pripravené ohnisko s posedením a detskými hojdačkami a preliezačkami. Súčasťou areálu je aj prevádzkový objekt, kde sa nachádza kancelária, sklady potravín (rozdelené podľa hygienických predpisov), sklad náradia a tiež izby na prespanie personálu.

Súčasťou predaja je aj samostatný rekreačný dom, stojaci na pozemku s rozlohou 550 m2 nachádzajúci sa oproti salašu. Zateplený murovaný dom z roku 2012 s celkovou rozlohou 100 m2 je ideálny pre súkromné dovolenky a výlety. Na prízemí sa nachádza krásny otvorený priestor spájajúci obývačku s kuchyňou a kúpeľňa, na poschodí sú 2 izby. Dom má kapacitu 7 lôžok, pre ďalšie prístelky je možné využiť obývačku. O teplo v dome sa stará elektrické podlahové kúrenie, doplnené štýlovým krbom v strede domu. Dom je vybavený aj solárnymi panelmi na ohrev vody.

Lokalita ponúka množstvo príležitostí na výlety. Najmä deti určite ocenia mini-zoo nachádzajúcu sa priamo oproti salašu, dospelých zasa uchváti neďaleký kaštieľ s pekným historickým parkom. Obľúbenými turistickými cieľmi v okolí sú neďaleké termálne kúpele Veľké Bielice; žrebčín Topoľčianky; romantický zámok Bojnice s kúpeľmi a zoologickou záhradou či vodná nádrž Duchonka s bohatým letným programom.

Salaš Kostrín je Vaša jedinečná podnikateľská príležitosť, vďaka ktorej môžete okamžite začať prevádzkovať zabehnutý podnik s viac ako 30-ročnou tradíciou a stálou klientelou. Súčasťou predaja sú pozemky s celkovou rozlohou 4745 m2, 3 samostatné objekty s celkovou podlahovou plochou približne 500 m2, vonkajšie sedenia a terasy, kompletné zariadenie kuchyne, reštaurácie a nábytky, obchodné meno, webová stránka a know-how. Majiteľ navyše ponúka zaškolenie personálu a pomoc pri začiatku prevádzkovania novým majiteľom.


Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

2
4745 m²
500 m²
osobné
aktívne
ČOV
vlastné vyhradené
Zmiešané
zariadený

Poloha nehnuteľnosti na mape

Klátova Nová Ves, Partizánske, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Partizánske
  • Mesto Klátova Nová Ves
  • Druh Gastro priestory
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 57 ponúk