RADO | 119 Eur/m2 - stavebný pozemok v Trenčianskych Tepliciach! - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | 119 Eur/m2 - stavebný pozemok v Trenčianskych Tepliciach!

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Trenčianske Teplice v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi v Trenčianskych Tepliciach! Ste milovníkom prírody, potrpíte si na súkromí ale zároveň je pre Vás dôležité mať kompletnú občiansku vybavenosť na dosah? Zbystrite pozornosť, táto ponuka je pre Vás!

Rozmery pozemku sú približne 39 m x 18 m a výmera je 710 m2. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka a studňa. Odpad je potrebné riešiť septikom, alebo žumpou. Pozemok je zaradený v územnom pláne mesta a je určený na stavbu domu. Nachádza sa na južne orientovanom slnečnom svahu, plnom zelene v príjemnom prostredí s romantickým výhľadom. Prístupová cesta je asfaltovo-štrková. V prípade záujmu je možné prikúpiť aj susedný pozemok a vytvoriť si tak jeden veľký pozemok s výmerou 1393 m2.

Trenčianske Teplice sú už stáročia miestom liečivých prameňov, relaxu tela a mysle, romantických prechádzok a krásnej prírody, vďaka čomu patria k najznámejším kúpeľom v strednej Európe. V Trenčianskych Tepliciach nájdete celoročne aj bohatý kultúrny program, samozrejmosťou je kompletná občianska vybavenosť. Krajské mesto Trenčín je vzdialené približne 13 km a diaľnica D1 10 km.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať:

Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

710 m²
aktívne
studňa
230/400V
juhozápadná
svahovitý

Poloha nehnuteľnosti na mape

Ľ.Podjavorinskej, Trenčianske Teplice, Trenčín, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčianske Teplice
  • Ulica Ľ.Podjavorinskej
  • Druh Pozemky - bývanie
  • Typ predaj
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 46 ponúk