RADO | Stavebný pozemok s platný stavebným povolením, Kostolná-Zárečie - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Stavebný pozemok s platný stavebným povolením, Kostolná-Zárečie

Pozemky - bývanie na predaj v Trenčíne

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o rozlohe 908 m2 (rozmer cca: 43x21). Pozemok je rovinatý, bez potreby dodatočných terénnych úprav. Taktiež súčasťou je právoplatné stavebné povolenie. Možnosť začať realizovať stavbu ihneď. K pozemku je overená projektová dokumentácia stavebným úradom spolu s dokumentom o právoplatnosti stavebného povolenia. K Pozemku je vybudovaná nová cesta a nové inžinierske siete (voda, kanalizácia, plyn a elektrika - všetko skolaudované). Súčasťou predaja je aj podiel na novovybudovanej komunikácií.

K pozemku prislúcha podiel na pozemkoch za RD. Tento podiel sa prikupoval z dôvodu prístupu na pozemok zo zadnej časti pozemku - prístup je tak možný z dvoch strán. Na pozemku je umiestnená stavebná búda a studňa.

K rodinnému domu je vypracovaná slnečná štúdiu (z dôvodu orientácie osadenie RD na pozemok), návrh interiéru, exteriéru domu, vizualizácia.

Veľkou výhodou je, že pozemok je na konci slepej ulice, za ktorým už nie je možné stavať.

V prípade investičného zámeru je možné pozemky rozdeliť na 2 parcely a vybudovať 2 nehnuteľnosti, poprípade si spraviť zmeny na pôvodnú projektovú dokumentáciu.

Obec Kostolná - Záriečie je vzdialená od Trenčína iba 5 km, disponuje všetkou občianskou vybavenosťou (materská škola, obchod, vlaková stanica, autobusová zastávka....) a kompletnou infraštruktúrou, čo poskytuje komfort bývania v danej lokalite.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku pozemku nás neváhajte kontaktovať:

Ing. Nikola Barteková
RADO Reality Group
Tel.: +421 905 340 680
E-mail: bartekova@radoreality.sk


Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

908 m²
osobné
aktívne
rovina
betónová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Trenčín, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Druh Pozemky - bývanie
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905340680

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Nikola Barteková

Ing. Nikola Barteková

Backoffice manager a realitný poradca

+421905340680

bartekova@radoreality.sk

Maklér má 26 ponúk