Veľký rodinný dom vhodný aj na podnikanie, Trenčianska Teplá - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Veľký rodinný dom vhodný aj na podnikanie, Trenčianska Teplá

Rodinný dom na predaj v lokalite Trenčianska Teplá v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka na predaj prerobený rodinný dom v obci Trenčianska Teplá. Dom so zastavanou plochou 245m2 je postavený na pozemku s rozlohou 414m2. Dom je podpivničený a napojený na všetky inžinierske siete. Pozostáva z troch samostatných bytových jednotiek. Nachádza sa v ňom jeden 3-izbový byt s veľkou pivnicou, 2-izbový byt a 1-izbový byt. Z dvora je vstup do druhej veľkej pivnice. Nad celým domom je navyše obrovské podkrovie, ktoré ponúka možnosť vytvorenia ďalších bytových jednotiek.

Po drobných úpravách môže dom slúžiť aj na podnikateľké účely, nakoľko bytové jednotky sa dajú navzájom rôzne poprepájať a skombinovať. Či už by ste chceli mať v dome reštauráciu, kaviareň, posiľňovňu, potraviny, lekáreň alebo záhradkárske potreby, môžete si priestor prispôsobiť podľa vlastných potrieb. Zároveň v dome zostane stále dostatok priestoru na bývanie aj pre väčšiu rodinu.

Dom je pripojený na všetky inžinierske siete. 2-izbový byt má vlastné merače plynu, elektriky aj vody a má vlastný kotol na kúrenie a ohrev vody. 3-izbový a 1-izbový byt majú spoločný kotol s bojlerom umiestnený v pivničnom priestore 3-izbového bytu. Na streche je položená pálená škridla BRAMAC.

Dispozične dom ani nebudem opisovať, lebo by sme sa zamotali. Odporúčam pozrieť si 3D prehliadku. V 3D prehliadke vľavo dole nájdete tlačítka, ktorými si môžete pozrieť aj pôdorys domu, prípadne si ho pozrieť a otáčať ako model.

V obci Trenčianska Teplá sa nachádza všetka potrebná občianska vybavenosť. Je tu základná škola, škôlka, pošta, lekár, lekáreň, potraviny, mäsiarstvo Hôrka, autobusové zastávky, vlaková stanica a mnoho iného. Vynikajúca je aj napojiteľnosť na diaľnicu D1. V okolí Trenčianskej Teplej je tiež množstvo turistických a cykloturistických chodníkov.


3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=hzoj8tBYkQJ

Cena domu je 299.000,-€.


Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

3
6
245 m²
590 m²
414 m²
590 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
verejný vodovod
230/400V
vlastné - plyn
100 m²
tehla
čiastočne
po rekonštrukcii
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

M. R. Štefánika, Trenčianska Teplá, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčianska Teplá
  • Ulica M. R. Štefánika
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421902906090

Pre viac informácií kontaktujte

Patrik Pavlík, RSc.

Patrik Pavlík, RSc.

Realitný poradca

hovorím po slovenskymluvim česky

+421902906090

patrik.pavlik@radoreality.sk

Maklér má 29 ponúk