Veľký rodinný dom + pozemok 649m2, Horné Motešice - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Veľký rodinný dom + pozemok 649m2, Horné Motešice

2.jpeg.JPG
1.jpeg.JPG
3.jpeg.JPG
4.jpeg.JPG
+ 3 5.jpeg.JPG

Rodinný dom na predaj v lokalite Motešice v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Motešice na ulici Na hôrke. Rodinný dom má zastavanú plochu 127m2 a je postavený na pozemku s rozlohou 649m2. Úžitková plocha domu je približne 250m2. Je napojený na obecný vodovod, elektrickú energiu a plyn. Odpad je odvedený do žumpy. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa. Vedľa domu je postavený ešte druhý murovaný domček, vhodný napríklad na chov drobných hospodárskych zvierat.

Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do kuchyne, spálne, obývačky, kúpeľne spojenej s WC a priestrannej vetranej špajze. Na konci chodby je schodisko, ktorým sa dostaneme do podkrovia. V podkroví sú dve samostatné izby a veľká terasa s krásnym výhľadom na okolie. V podkroví je tiež množstvo odkladacieho priestoru. Dom je aj čiastočne podpivničený. V pivnici sa nachádza vlastný plynový kotol.

V roku 2011 bola rekonštruovaná strecha, inak je dom v pôvodnom, no veľmi dobrom a zachovalom stave. Dom je suchý a nevlhne. Je pripravený na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv. Len si to predstavte... na prízemí veľká obývačka s kuchyňou, dve izby a veľká moderná kúpeľňa. Na poschodí dve, alebo aj tri samostatné izby a nad nimi ešte podkrovný odkladací priestor. Stačí chcieť, so všetkým ostatným Vám pomôžeme.

V okolí sa nachádza všetka potrebná občianska vybavenosť. Sú tu potraviny, pošta, základná škola, autobusová zástavka a park Motešice. Pri súčasnom vývoji cien ropy na svetových trhoch možno oceníte aj miestny žrebčín s koňmi, ktoré tankujú obyčajné seno.


Rodinný dom spĺňa energetický certifikát kategórie E.

Cena domu je 149.000,-€.


Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

3
4
127 m²
250 m²
649 m²
250 m²
osobné
pôvodný
aktívne
verejný vodovod
230/400V
vaňa
vlastné - plyn
8 m²
30 m²
vlastné vyhradené
Zmiešané
čiastočne
po rekonštrukcii
E
áno - 1
drevené
mierny svah
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Na Hôrke, Motešice, Trenčín, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Motešice
  • Ulica Na Hôrke
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421902906090

Pre viac informácií kontaktujte

Patrik Pavlík, RSc.

Patrik Pavlík, RSc.

Realitný poradca

hovorím po slovenskymluvim česky

+421902906090

patrik.pavlik@radoreality.sk

Maklér má 39 ponúk