Útulný domček a 14800 m2 pozemok v nádhernom prostredí - Zubák! - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Útulný domček a 14800 m2 pozemok v nádhernom prostredí - Zubák!

Rodinný dom na predaj v lokalite Zubák v Púchove

R E Z E R V O V A N Ý

RADO Reality Vám exkluzívne ponúka nádherný domček s obrovským pozemkom v malebnom prostredí Bielych Karpát v obci Zubák.

Ponuka je ako stvorená pre milovníkov prírody a kľudu, pretože sa nachádza v majeri obce, kde je postavených iba niekoľko domov. Môžete teda bývať v štýle "na samotě u lesa". Zastavaná plocha domu je 104 m2 a postavený je na pozemku s celkovou výmerou úžasných 14800 m2. Dom je zrekonštruovaný, vkusne starožitne zariadený a je okamžite obývateľný.

Dom prešiel v roku 2013 kompletnou rekonštrukciou, bola vymenená strecha, okná, kompletne rozvody vody, elektriny a kúrenia. Vybudované boli čistička odpadových vôd, plynové kúrenie s vlastným zásobníkom plynu a krb v obývačke s novým komínom a rozvodmi teplého vzduchu. Interiér prešiel takisto kompletnou obnovou (stierky, podlahy, sanita). Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, kuchyne s plne vybavenou kuchynskou linkou so spotrebičmi, jedálne, obývačky s krbom. V ľavej časti domu nájdeme spálňu so vstavanými skriňami a veľkú kúpeľňu s hydromasážnou vaňou. Budúci majiteľ určite v kúpeľni ocení aj podlahové vykurovanie a bonus vo forme infrasauny. V dome je zavedený internet a satelitná TV.

V prednej časti domu nájdete hospodársku miestnosť, so vstupom z dvora, ktorá je využívaná na uskladnenie záhradnej techniky, avšak ponúka možnosť prerobenia na ďalšiu plnohodnotnú izbu, alebo na "tradičnú slovenskú izbu" ku čomu je aj vypracovaný projekt. Na pozemku sa nachádza aj kôlňa, na uskladnenie dreva. Pozemok s celkovou rozlohou 14 800 m2 leží z časti v územnom pláne obce, máte možnosť okamžitej výstavby ďalších 2-3 domov. Táto ponuka je preto zaujímavá aj z investičného hľadiska. Okrem toho na rozsiahlom pozemku nájdete 3 pramene vody, ovocný sad a krásne výhľady na okolitú prírodu.

Ďalším bonusom pre nového majiteľa je novopostavená veľká garáž (7,5x3,5 m). Navyše budúci majiteľ získa zadarmo aj plný zásobník plynu (2700 l), plnú dreváreň dreva, záhradnú techniku (kosačky, píly,..), kompletne všetky revízie zariadení na najbližší rok a veľa iného. V obci nájdete materskú a základnú školu, 3 obchody, pohostinstvo, kultúrny dom a kostol.

Ponuka je vhodná pre ľudí hľadajúcich pokoj v blízkosti prírody, alebo aj ako investícia, s možnosťou vybudovania viacerých víkendových domčekov, na presvetlenom, slnečnom pozemku s krásnymi výhľadmi na okolité hory, cyklotrasami a turistickými chodníkmi, či už na rozhľadňu Púchovskej doliny v Dohňanoch, hrady Lednica a Vršatec, či do okolitých obcí Červený Kameň, Lednické Rovne... Priaznivcov lyžovania určite potešia neďaleké lyžiarske strediská Kohútka a Čertov.

Lednické Rovne so zdravotným strediskom sú vo vzdialenosti 10 km, okresné mesto Púchov 20 km, diaľnica D1 22 km, Bratislava 160 km.

3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=spezBoACEXG

Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

1
3
104 m²
104 m²
14800 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
studňa
230/400V
ČOV
vaňa
vlastné - plyn
tehla
zariadený
po rekonštrukcii
plastové
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Zubák, Púchov, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Púchov
  • Mesto Zubák
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 29 ponúk