Slnečný, rovinatý stavebný pozemok Pruské – Savčina + bonus projekt RD - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Slnečný, rovinatý stavebný pozemok Pruské – Savčina + bonus projekt RD

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Pruské v Ilave

RADO Reality Vám ponúka nádherný stavebný pozemok v obci Pruské, časť Savčina, s prípojkami a kompletne vypracovaným projektom RD! Pozemok je rovinatý a celý deň krásne zaliaty slnkom. Rozmery pozemku sú približne 36 m x 18 m a výmera pozemku je 659 m2. Na pozemku sú vybudované prípojky elektriny a plynu. Projekt studne je pripravený. Vodovod a kanalizácia sa v obci nenachádzajú. Majitelia pri stavbe určite ocenia aj už existujúcu malú kôlňu na náradie, či odloženie stavebného materiálu.

Pozemok sa nachádza vo vedľajšej už vybudovanej ulici, takže budúci majitelia nebudú rušení dopravou ani výstavbou v blízkom okolí. V časti Savčina nájdeme potraviny a zastávky autobusov, v blízkej obci Pruské, pod ktoré obecná časť spadá, nájdeme kompletnú občiansku vybavenosť – školy, škôlky, zdravotné stredisko, reštaurácie, pohostinstvá, športoviská, zastávky autobusovej dopravy a mnoho iného. Výhodná je aj dostupnosť diaľnice D1 – približne 3 km, okresného mesta Ilava – približne 3 km ale takisto možnosti na turistiku a rekreáciu v podobe Vršateckých brál.

Okrem slnečného a rovinatého pozemku s hotovými prípojkami je pre nových majiteľov obrovským bonusom aj hotový a kompletne vypracovaný projekt na výstavbu rodinného domu, ktorý je zahrnutý v cene nehnuteľnosti! To znamená, že ak sa rozhodnete pre tento pozemok, môžete takmer okamžite začať s výstavbou.

Cena pozemku vrátane stavebného projektu rodinného domu: 66 900 €


Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

vrátane provízie
655 m²
aktívne
230/400V
rovina
betónová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pruské, Ilava, Slovensko

  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Ilava
  • Mesto Pruské
  • Druh Pozemky - bývanie
  • Typ predaj
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 21 ponúk