Rodinný dom s pozemkom 700m2, Opatovská - Sihoť - Trenčín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Rodinný dom s pozemkom 700m2, Opatovská - Sihoť - Trenčín

Rodinný dom na predaj v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľký rodinný dom na ulici Opatovská v Trenčíne. Dom s rozlohou približne 290m2 sa nachádza na pozemku s rozlohou 700m2. Nachádzajú sa v ňom 2 samostatné 3-izbové byty so samostatnými vstupmi. Ku každému bytu prislúcha aj veľká pivnica a kotolňa. Za rodinným domom je vydláždené parkovisko pre 4 autá a veľká trávnatá plocha.

Rodinný dom je ako stvorený na podnikanie a bývanie zároveň. Horný byt je plne zariadený, pripravený na nasťahovanie. Dolný byt je nezariadený a dáva tak možnosť novému majiteľovi zvoliť si spôsob jeho využitia. Môžete si v ňom zriadiť advokátsku kanceláriu, lekársku ordináciu, reštauráciu alebo čokoľvek čo Vám napadne. Tiež je možné v jednom byte bývať a druhý prenajímať.

Rodinný dom prešiel takou rozsiahlou rekonštrukciou, že je prakticky možné nazývať ho "novostavba". Je rekolaudovaný v Novembri 2022. V pivničných priestoroch boli odkopané a prehĺbené podlahy, zaizolované všetky múry, vymenené okná, vnútorné aj vonkajšie omietky, nová strecha a komíny, rozvody vody, odpadu, elektriny, plynu aj kúrenia a mnoho mnoho iného. Každý byt má svoje vlastné merače vody, plynu aj elektriny a každý byt má svoj vlastný plynový kotol aj bojler značky Buderus.

V okolí domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Doslova v tesnej blízkosti sa nachádza obchodné stredisko Radegast, škôlka, základná škola, viaceré reštaurácie a pohostinstvá, pošta, potraviny Terno, LIDL a BILLA, fitnesscentrum, veterinárna ambulancia a mnoho iného. Športoví nadšenci ocenia najmä blízkosť hrádze, ktorú možno využívať na rôzne športové aktivity. Na svoje si prídu aj rybári, keďže rieka Váh neďaleko.

Rodinný dom spľňa energetický certifikát A.

3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=BjDim8mJz9f

Cena domu je 549.000,-€.


Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

3
6
170 m²
290 m²
700 m²
290 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
verejný vodovod
230/400V
optika
vaňa a sprchovací kút
vlastné - plyn
3 m²
15 m²
56 m²
vlastné vyhradené
tehla
čiastočne
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Opatovská, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Ulica Opatovská
  • Druh Rodinný dom - novostavba
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421902906090

Pre viac informácií kontaktujte

Patrik Pavlík, RSc.

Patrik Pavlík, RSc.

Realitný poradca

hovorím po slovenskymluvim česky

+421902906090

patrik.pavlik@radoreality.sk

Maklér má 71 ponúk