REZERVOVANÝ! Iba u nás! Obrovský 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom. - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

REZERVOVANÝ! Iba u nás! Obrovský 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom.

3-izbový byt na predaj v lokalite Dubnica nad Váhom v Ilave

REZERVOVANÝ! RADO Reality Vám ponúka 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom. Byt sa nachádza na 3 poschodí tehlového bytového domu bez výťahu. Rozloha bytu je úžasných 100 m2 a poskytuje svojmu majiteľovi exkluzívny priestor na život.

Byt bol vybudovaný v roku 2000 v podkroví bytového domu. Do bytu boli natiahnuté nové rozvody vody a medené rozvody elektriny. V izbách sú plávajúce podlahy, v chodbe, kúpeľni a úložnej miestnosti je dlažba. Byt má samostatný bojler na ohrev teplej úžitkovej vody. Vykurovanie je elektrické. Veľkou výhodou je aj samostatná elektrická prípojka s dvojtarifnou sadzbou. Vďaka týmto aspektom si viete regulovať náklady na bývanie. Mesačné náklady zahŕňajúce elektrinu, vodu a bytový fond sa aj napriek väčšej rozlohe bytu pohybujú na úrovni približne 175 Eur pre 4 osoby.

Po vstupe cez kvalitné bezpečnostné dvere nás privíta priestranná predsieň s bodovým osvetlením, odkiaľ sa dostaneme do veľkej obývačky moderne prepojenej s kuchyňou a jedálnym kútom. Hlavná spálňa je vzdušná, má približne 16 m2 a veľkú vstavanú skriňu. Druhá spálňa je taktiež dostatočne priestranná a svetlá, keďže tu máme až dve okná. V nadštandardne veľkej kúpeľni s veľkou s rohovou vaňou sa nájde priestor aj pre práčku a sušičku a zároveň zostane dostatok úložného miesta. Toaleta je umiestnená samostatne. Bonusom je veľká technická miestnosť/špajza s rozlohou cca 9 m2. Celý byt je pekne presvetlený.

Poloha bytu je výhodná - hoci sa nachádzame v blízkosti centra, v byte nie sme rušení hlukom z ulice. V okolí domu nájdeme školy, škôlky, nemocnicu, obchody a na námestie sa pešo dostaneme za 5 minút. Byt je okamžite voľný. Bytový dom nemá vypracovaný energetický certifikát.


Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

3
3
3
100 m²
100 m²
osobné
aktívne
vaňa
vlastné - elektrické
tehla
zariadený
plastové
juhozápadná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Dubnica nad Váhom, Ilava, Slovensko

  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Ilava
  • Mesto Dubnica nad Váhom
  • Druh 3-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 24 ponúk