REZERVOVANÝ! 2i byt v novostavbe - Hanzlíkovská, Trenčín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

REZERVOVANÝ! 2i byt v novostavbe - Hanzlíkovská, Trenčín

2-izbový byt na predaj v Trenčíne

IBA U NÁS! RADO Reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v práve dokončenej a skolaudovanej novostavbe na ulici Hanzlíkovská v Trenčíne – časť Záblatie.
Byt o výmere 52 m2 (+ 6,18 m2 balkón) sa nachádza na 3/4 poschodí v bytovom dome s výťahom. Je veľmi priestranný a svetlý. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchyňou, spálne, kúpeľne a samostatnej toalety. Izby sú nepriechodné. Byt sa predáva vo vyhotovení štandard a jeho súčasťou je väčší balkón, ktorý poskytuje príjemný priestor pre oddych s jedinečným výhľadom na Trenčiansky hrad.
K bytu prináleží vonkajšie parkovacie miesto (11 m2) na parkovisku priamo pred domom a priestranná pivnica (7,34 m2) na prízemí domu.
Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete. Vykurovanie a zásobovanie teplou úžitkovou vodou je centrálne, zo spoločnej kotolne. Každý byt má samostatné meranie tepla, elektrickej energie a vody. Vedľa bytového domu je nové detské ihrisko.
Bytový komplex sa nachádza v peknom a modernom prostredí a bol realizovaný renomovaným developerom MONOLIT Slovakia. Projekt zahŕňa zelené strechy, vsakovacie dlažby na parkoviskách a bohatú výsadbu zelene v okolí bytových domov.
Lokalita Záblatie sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do centra a taktiež na diaľnicu D1. V blízkosti sa nachádzajú obchody, MHD zástavky, základná a materská škola a mnoho iného.
Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj bez parkovacieho miesta.

Vybavenie bytu - štandard:

- Vstupné dvere: bezpečnostné 7-bodové, oceľová bezpečnostná zárubňa
- Okná a balkónové dvere: 6 komorový plastový profil s izolačným trojsklom, príprava na vonkajšie žalúzie, vonkajšie hliníkové a vnútorné plastové parapety, oceľové zábradlia na balkónoch a terasách
- Podlahové krytiny: laminátové podlahy zn. EGGER, ďalej v kúpeľni, WC a v spoločných priestoroch je keramická dlažba, na balkónoch mrazuvzdorná keramická dlažba
- Povrchové úpravy: vnútorné omietky a vrchný náter v bielej farbe, v kúpeľni a samostatnom WC je keramický obklad
- Interiérové dvere: jednokrídlové s obložkovou zárubňou
- Vybavenie kúpeľne a WC: sprchový kút so žľabom so sklenenými posuvnými dverami, sprchová batéria s príslušenstvom, umývadlo, chrómový sifón, stojanková umývadlová batéria, závesné WC, odsávací ventilátor so spätnou klapkou, prívod studenej vody a odpadový zápachový uzáver pre práčku, v kúpeľni osadený rebríkový radiátor
- Vybavenie kuchyne: el. rozvody 230 V, prívod studenej a teplej vody, vývod odpadu, sporáková kombinácia 400 V, príprava na digestor so spätnou klapkou
- Silnoprúdové rozvody: káblové rozvody z medených káblov, vypínače a zásuvky bielej farby, príprava elektriky pre montáž vonkajších žalúzií na diaľkové ovládanie
- Slaboprúdové rozvody: rozvody internetovej prípojky - optokáble (T-com), domáci telefón a elektronický vrátnik
- Vykurovanie a rozvody vody: vykurovacie telesá panelové oceľové s termostatickými hlavicami, meranie odberu tepla v byte PRVN /pomerový rozdeľovač vykurovacích nákladov) s diaľkovým odpočtom, vodomery s diaľkovým odpočtom.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať:
Ing. Nikola Barteková
RADO Reality Group

Tel.: +421 905 340 680
E-mail: bartekova@radoreality.sk


Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

3
2
52 m²
52 m²
osobné
aktívne
sprchovací kút
spoločné – vlastná kotolňa
6 m²
7 m²
vonkajšie
nezariadený
plastové
južná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Druh 2-izbový byt - novostavba
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905340680

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Nikola Barteková

Ing. Nikola Barteková

Backoffice manager a realitný poradca

+421905340680

bartekova@radoreality.sk

Maklér má 14 ponúk