REZERVOVANÉ! Vidiecka chalupa v Soblahove - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

REZERVOVANÉ! Vidiecka chalupa v Soblahove

Rodinný dom na predaj v lokalite Soblahov v Trenčíne

RADO Reality ponúka na predaj 5-6-izbový (3+2-3) vidiecky dom situovaný v Soblahove. Dom s pozemkom o rozlohe 590m² ponúka veľkorysý priestor s enormným potenciálom. Vedľajší pozemok (záhrada) nieje súčasťou predávaného pozemku. Dom sa dá dispozične rozdeliť na dve bytové jednotky, na 3-izbový a 2 až 3-izbový byt. Dom má ďalej potenciál v prerobení povaly na bývanie podkrovného typu. Súčasťou pozemku je záhradný domček s letnou kuchyňou s výmerou 44m², ktorý môže slúžiť aj ako hosťovský dom.
Úžitková plocha rodinného domu je 438m². Vhodný na celoročné bývanie, ako aj rekreáciu pre celú rodinu. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Má novú strechu, vymenené plastové okná. Dom je odizolovaný po celom jeho obvode.
Predná časť domu má zrekonštruovaný interiér. Pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kuchyne s jedálňou, obývačky s funkčným krbom, spálne, detskej izby a kúpeľne. Samostatným vchodom sa dá prejsť do druhej časti domu, kde sa nachádzajú dve izby s kúpeľňou. V zadnej časti domu je posledná miestnosť, ktorá môže slúžiť ako dielňa, príp. ateliér. Súčasťou domu je aj priestranná prekrytá terasa.
Rodinný dom je umiestnený v pôvodnej zastavanej časti obce, je napojený na inžinierske siete (voda, elektrika, plyn), kanalizácia je riešená formou septiku. Na pozemku sa nachádza studňa.
Krásne prostredie v katastrálnom území Soblahov je vhodné na turistiku, cyklistiku a iné rekreačné vyžitie. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, potraviny, pošta, reštaurácia.
Energetický certifikát – neuvedený.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať.

Viera Ježíková
RADO Reality Group
Tel.: +421 948 119 147
E-mail: jezikova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

6
590 m²
590 m²
438 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
studňa a vodovod
22 m²
nezariadený
po rekonštrukcii
G
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Soblahov, Soblahov, Trenčín, Slovensko

  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Soblahov
  • Ulica Soblahov
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421948119147

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Viera Ježíková

Ing. Viera Ježíková

Backoffice asistent

+421948119147

jezikova@radoreality.sk

Maklér má 9 ponúk