Rezervované! Veľký rodinný dom v nádhernom prostredí - Krivoklát - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Rezervované! Veľký rodinný dom v nádhernom prostredí - Krivoklát

Rodinný dom na predaj v lokalite Krivoklát v Ilave

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľký, tehlový 6 – izbový rodinný dom zo 70-tych rokov v malebnom prostredí Bielych Karpát v obci Krivoklát.

Osloví predovšetkým väčšie rodiny, pretože svojim majiteľom ponúka až 6 samostatných nepriechodných izieb. Zastavaná plocha domu je 120 m2. Úžitková plocha je približne 180 m2 a postavený je na pozemku s celkovou výmerou 1094 m2. Dom ponúka v každej miestnosti svojim obyvateľom veľkorysý priestor. Rovnako tak aj pozemok, kde nájdu svoje miesto napríklad 2 autá, psík, sliepky, zeleninová záhradka, oddychová zóna s jazierkom, ale aj dielňa pre domáceho majstra.

Dom je dvojpodlažný, približne jedna tretina domu je podpivničená. Na vyvýšenom prízemí s rozlohou približne 120 m2 nájdeme 3 priestranné spálne, obývaciu izbu, veľkú kuchyňu s jedálenským stolom a kúpeľňu. Prvé poschodie ponúka svojím majiteľom 2 veľké spálne. Budúci majitelia si určite zamilujú prvky priznaného krovu, ktoré sú neprehliadnuteľným prvkom v každej z izieb. Okrem toho tu nájdeme aj balkón s očarujúcim výhľadom na celú dolinu.

Dom zo sedemdesiatych rokov prešiel viacerými modernizáciami. V roku 2000 bola dorobená prístavba. V celom dome sa nachádzajú plávajúce podlahy alebo dlažba. Dom sa predáva so zariadením a je ihneď obývateľný. Centrálne kúrenie na tuhé palivo sa využíva aj na ohrev teplej úžitkovej vody. Dom je napojený na elektrickú energiu a obecný vodovod. Okrem toho má aj vlastnú studňu, čo je veľkou výhodou pri polievaní záhrady.

Pred domom sa nachádza predzáhradka s okrasnými kríkmi a ihličnanmi, ktorá je nerušene prepojená s priestorom pre parkovanie áut domácich. Celkovo je možné na pozemku zaparkovať až 4 autá, pričom o pohodlie dvoch z nich sa postará skvostný prístrešok z guľatín. Za prístreškom sa nachádza kôlňa na uskladnenie náradia, alebo dreva s rozlohou približne 18 m2. Pre aktívne vyžitie majiteľov bol za domom vybudovaný priestor pre bazén, ktorý je zastrešený a majitelia si ho môžu užívať aj za dažďa. Pre iný druh fyzického vyžitia poslúži zeleninová záhradka, ale tiež ovocné kríky a stromy lemujúce celú vrchnú časť pozemku.

Čerešničkou na torte je oddychová zóna v najvyššej časti pozemku. Táto oáza pokoja ponúka možnosť zrelaxovať telo aj ducha. Posedieť v altánku pod veľkým orechom, pripraviť si večeru na grile a pritom sa kochať nádhernými panorámami ihličnatých lesov, alebo si ľahnúť na lehátko vedľa jazierka s fontánkou a oddychovať pri jemnom žblnkaní vody, určite nabije energiu každému z Vás.

Okolie domu a aj celá obed Krivoklát je veľmi kľudná. V obci nájdeme potraviny a autobusové zastávky. Cez obec vedú viaceré cyklotrasy a turistické chodníky, či už na Vršatec, Tlstú horu alebo ku Dračej studni. Oveľa väčšie možnosti spoločenského vyžitia ponúka obec Pruské, vzdialená 4 km, tu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – ako materská/základná/stredná škola, športoviská, potraviny, reštaurácie, pohostinstvá, či zastávky autobusovej dopravy.

Cena domu: 139 900,-€
Video: https://youtube.com/watch?v=UmzMQUjuq_0&feature=youtu.be
3D predhliadka: https://my.matterport.com/models/EaszGd5tHUC?cta_origin=all_spaces_page§ion=media


Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

vrátane provízie
2
6
120 m²
1094 m²
180 m²
osobné
čiastočne prerobený
rezervované
studňa a vodovod
230/400V
žumpa
telefónna linka
vaňa
vlastné - pevné palivo
áno - 1
áno - 2 autá
tehla
zariadený
áno - 1
plastové
mierny svah
betónová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Krivoklát, Ilava, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Ilava
  • Mesto Krivoklát
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 12 ponúk