REZERVOVANÉ! Tehlový 3izbový byt 82m2 + pozemok, Partizánska - Trenčín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

REZERVOVANÉ! Tehlový 3izbový byt 82m2 + pozemok, Partizánska - Trenčín

3-izbový byt na predaj v Trenčíne

REZERVOVANÉ!!!
RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s rozlohou 82m2 na ulici Partizánska v Trenčíne. Byt sa nachádza na 2. poschodí v 9-poschodovom tehlovom dome s dvomi výťahmi. Na dome sú vymenené vchodové dvere s elektronickým vrátnikom, schránky, zrekonštruované výťahy a vybudovaný bezbariérový prístup. Bezbariérový prístup ocenia najmä mamičky s kočíkmi a ľudia s poruchami pohybového aparátu. Výťahy jazdia až do suterénu. Takže aj ťažší náklad alebo bicykle hravo dopravíte do pivnice s rozlohou približne 6m2. K bytu patrí aj veľká lódžia s rozlohou viac ako 11m2. Vedľa bytového domu sa nachádza vlastné súkromné parkovisko pre obyvateľov tohto domu. Naviac je v podielovom spoluvlastníctve pozemok o rozlohe 3564m2, z čoho k tomuto bytu prislúcha približne 94m2.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do samostatnej spálne, kúpeľne, samostatného WC, a cez otvorenú halu sa ďalej dostaneme do obývačky, detskej izby a do kuchyne. Výstup na lódžiu je z kuchyne aj z detskej izby. Hala, ktorá je momentálne spojená s obývačkou, by sa dala jednoducho oddeliť a využívať ako šatník, alebo ako jedáleň. Prípadne, sa dá niekoľkými jednoduchými úpravami byt dispozične prerobiť, spojiť kuchyňa s obývačkou, a vytvoriť tak plnohodnotný 4-izbový byt. Viac informácií o možných dispozičných zmenách Vám rád ukážem na osobnej obhliadke bytu.

Na byte sú vymenené plastové okná a jedny balkónové dvere. Balkónové dvere v kuchyni sú ešte pôvodné. Sú vymenené tiež interiérové dvere, vstupné dvere, zrekonštruovaná murovaná kúpeľňa a podlahy v celom byte. Ohrev vody je zabezpečený novým elektrickým kotlom Ariston so zásobníkom vody. Spálňa a obývačka sú orientované na východ a detská izba s kuchyňou na juh. Byt je tak príjemný, svetlý.

Okolie bytu je príjemné a tiché. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Obrovskou výhodou tohto bytu je jeho umiestnenie. Nachádza sa len kúsok od centra mesta a zároveň sa za pár minút dostanete do lesoparku Brezina. Ďalšou obrovskou výhodou je vlastné parkovisko patriace k bytovému domu.

V prípade záujmu je možné dokúpiť k bytu aj garáž nachádzajúcu sa kúsok od bytového domu.
Bytový dom spĺňa energetický certifikát kategórie B.


3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=LNB1HceRsHy


Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

2
9
3
82 m²
82 m²
osobné
čiastočne prerobený
rezervované
optika
vaňa
vlastné - plyn
8 m²
6 m²
verejné
tehla
čiastočne
B
plastové
juhovýchodná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Partizánska, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Ulica Partizánska
  • Druh 3-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421902906090

Pre viac informácií kontaktujte