REZERVOVANÉ | RADO | 2 - izbový byt 46m2 | Nová doba - Bratislava - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

REZERVOVANÉ | RADO | 2 - izbový byt 46m2 | Nová doba - Bratislava

2-izbový byt na predaj v Novom Meste, Bratislava

RadoReality Vám ponúka na predaj útulný 2-izbový byt s rozlohou 46m2, nachádzajúci sa v Bratislave, v časti Nové Mesto, na ulici Vajnorská. Byt sa nachádza v bytovom dome s názvom Nova Doba, ktorý disponuje 4 poschodiami, pričom tento konkrétny byt sa nachádza na prízemí.

Samotný byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu okien za nové plastové okná, novú radiátorskú sústavu, modernizáciu elektriky, výmenu stúpačiek a aj renováciu pôvodnej parketovej podlahy. V roku 2008 bola realizovaná staršia rekonštrukcia, počas ktorej bola vybudovaná nová kuchyňa, kúpeľňa a WC, a dvere boli vymenené za bezpečnostné značky Scherlock.

Obrovskou výhodou je lokalita tohto bytu. Na pešo sa nachádzajú dve obchodné centrá, Vivo a OC Tehelko, a hneď pri byte sa nachádzajú autobusové zastávky. Okrem toho je v blízkosti aj detské ihrisko, čo robí túto lokalitu veľmi príťažlivou aj pre rodiny s deťmi.

Ďalšou výhodou tohto bytu je jeho poloha v uzavretom, čistom a zelenom vnútrobloku, ku ktorému majú prístup iba majitelia bytov. Okná bytu sú orientované do tohto vnútrobloku, čo zaručuje úplnú izoláciu od hluku z ulice a bezpečnosť.

Pokiaľ ide o parkovanie, je možné prenajať si parkovacie miesto, ktoré patrí priamo k bytovému domu. Ak táto možnosť nevyhovuje, existuje možnosť využitia klasických rezidenčných kariet.

Tento byt ponúka ideálnu príležitosť pre tých, ktorí hľadajú útulné bývanie v dobre dostupnej lokalite s možnosťou vlastného parkovania a súčasne ocenia možnosť prispôsobenia bytu ich individuálnym preferenciám a potrebám + je vhodný aj ako investícia do budúcna.

3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=3F6pFPaWXzW

Dispozícia: vstupná chodba, po pravej strane sa nachádza samostatná nepriechodná izba spojená s kúpeľňou, po ľavej strane sa nachádza toaleta, čelom k vstupným dverám sa nachádza obývačka spojená s kuchyňou, balkón sa nachádza pred vstupnými dverami, a je spoločný so susedným bytom.

Občianska vybavenosť je v blízkosti bytu veľmi bohatá. Nachádzajú sa tu obchodné centrá ako OC VIVO, OC Tehelko, supermarkety a potravinové obchody, ako aj lekárne a zdravotnícke zariadenia. Okolie ulice disponuje vzdelávacími inštitúciami vrátane základných a stredných škôl, materských škôl a verejného dopravného spojenia. Súčasťou oblasti sú aj rekreačné možnosti, ako parky a zelené plochy, ktoré ponúkajú miesto na relax a voľnočasové aktivity.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku pozemku ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

prízemie
4
2
46 m²
42 m²
osobné
čiastočne prerobený
rezervované
áno - separovaný
lokálny poskytovateľ
spoločné
3 m²
4 m²
verejné
tehla
nezariadený
plastové
juhovýchodná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Vajnorská, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Bratislava - Nové Mesto
  • Mesto Bratislava - Nové Mesto
  • Ulica Vajnorská
  • Druh 2-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 27 ponúk