REZERVOVANÉ! moderný rodinný dom v krásnom prostredí, Zliechov - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

REZERVOVANÉ! moderný rodinný dom v krásnom prostredí, Zliechov

Rodinný dom na predaj v lokalite Zliechov v Ilave

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka moderný rodinný dom v obci Zliechov. Tento rodinný dom prešiel komplexnou rekonštrukciou a bol postavený so zvláštnym dôrazom na kvalite prevedenia a komfortu. Steny s hrúbkou približne 40 cm a 12 cm polystyrénovým zateplením zabezpečujú optimálnu tepelnú stabilitu. Strecha je izolovaná špeciálnou striekanou izoláciou hrúbky 25 cm, čím sa zabezpečuje účinná ochrana pred poveternostnými vplyvmi. Na prízemí sa nachádza elektrické podlahové kúrenie s inteligentnými termostatmi v každej miestnosti. To znamená, že môžete jednoducho regulovať teplotu podľa svojich potrieb, buď ručne alebo na diaľku pomocou mobilnej aplikácie. Na poschodí sú inovatívne infrapanely s možnosťou individuálnej regulácie teploty v každej miestnosti. Na kúrenie sa dá využívať aj drevo v krbe, čo vytvorí útulnú atmosféru a príjemné teplo.

Pri rekonštrukcii boli použité len kvalitné a nadčasové materiály, čo zabezpečuje dlhodobú hodnotu a estetickú príťažlivosť tohto domu. Dipozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, kde sa nachádza samostatná toaleta, kúpeľňa, ktorá je vybavená vírivou vaňou, jedna spálňa a otvorený obývací priestor. Vysoké stropy, prepojenie s jedálenským priestorom, kuchyňou a taktiež krb vytvárajú v obývacom priestore úžasnú a pohodovú atmosféru, ideálnu na relaxáciu a spoločenské stretnutia.
Kuchynská linka je vyrobená na mieru a je vybavená umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou, trúbou a indukčnou varnou doskou. Na poschodí sa nachádza galéria s prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu, dve samostatné spálne, kde rodičovská spálňa disponuje vlastnou kúpeľňou, čo zabezpečuje súkromie a komfort pre majiteľov.

K tomuto rodinnému domu patria aj parkovacie miesta priamo pred domom, čo zabezpečuje pohodlné parkovanie. Na pozemku nájdete ohnisko, kde môžete tráviť večery pri opekaní a vytváraní nezabudnuteľných chvíľ s priateľmi a rodinou. Pozemok je blízko prírodného potoka a dominuje na ňom krásny orechovník, ktorý v lete poskytuje príjemný tieň.

Tento rodinný dom je pripravený na to, aby ste si užili všetky výhody moderného bývania v nádhernom prírodnom prostredí Zliechova. Okolie Zliechova ponúka bohatú škálu možností pre aktívny život a zábavu (Čičmany, Strážov a Strážovské vodopády, Homôlka s lyžiarskym vlekom), čím vám umožňuje vychutnať si prírodu a zároveň byť dobre pripojený k občianskej vybavenosti: obchody, škola, škôlka, pohostinstvo, reštaurácia a farma s reštauráciou a kostol.

Rodinný dom je možné využiť aj na prenájom. Aktuálne sa dom takto využíva a je obsadený každý víkend na mesiac dopredu za cenu 400,- eur (víkend). Čiže mesačne je tržba z víkendov 1600,- eur. Túto informáciu o obsadenosti je možné overiť na www.hauzi.sk.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať:

Ing. Nikola Barteková
RADO Reality Group
Tel.: +421 905 340 680
E-mail: bartekova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

1
4
82 m²
110 m²
395 m²
110 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
vonkajšie
tehla
zariadený
plastové
asfaltová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Zliechov, Ilava, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Ilava
  • Mesto Zliechov
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905340680

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Nikola Barteková

Ing. Nikola Barteková

Backoffice manager a realitný poradca

+421905340680

bartekova@radoreality.sk

Maklér má 29 ponúk