REZERVOVANÉ! Krásny rodinný dom s veľkým pozemkom - Tvrdomestice! - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

REZERVOVANÉ! Krásny rodinný dom s veľkým pozemkom - Tvrdomestice!

Rodinný dom na predaj v lokalite Tvrdomestice v Topoľčanoch

R E Z E R V O V A N É !
RADO Reality Vám ponúka rodinný dom nachádzajúci sa v obci Tvrdomestice. Dom je postavený na slnečnom pozemku s celkovou rozlohou úžasných 3237 m2, vo vedľajšej vybudovanej ulici! Murovaný dom bol postavený v 70-tych rokoch, v roku 2016 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, má novú strechu, okná, nové rozvody elektriny, omietky, podlahy a vykurovací systém. Osloví predovšetkým ľudí hľadajúcich pokojné bývanie vo vlastnom útulnom domčeku s veľkou záhradou, v ktorej môžu realizovať svoje záhradkárske a kutilské plány.

Zastavaná plocha domu je približne 108 m2, aktuálne je na bývanie využívané iba prízemie. Dom má železobetónový strop („deku“) a po dobudovaní schodov a je možnosť využitia aj poschodia, kde je priestor pre ďalšie izby. Dom je napojený na obecný vodovod, zároveň má aj vlastnú studňu. Odpad je riešený formou žumpy. O teplo v dome sa starajú radiátory, ktoré sú vyhrievané plynovým kotlom. Plnohodnotnou alternatívou plynového kúrenia je nádherný krb, ktorý je ako srdce domu umiestnený v jeho strede a vnáša teplo do celého domu nielen cez prieduchy, ale keďže sa jedná o "vodníka", vyhrieva aj radiátory. O zabezpečenie teplej vody sa starajú solárne kolektory a obojživelný bojler, ktorý je podporovaný aj fotovoltaikou. Mesačné náklady sú na úrovni 130 Eur.

Dispozične dom pozostáva z predsiene, chodby, odkiaľ sa dostaneme do kúpeľne so sprchovým kútom, WC a bidetom, technickej miestnosti s druhým WC a do veľkej spálne s krásnymi drevenými parketami. Z priestrannej kuchyne s jedálenskou časťou sa dostaneme do veľkej obývačky. Druhé podlažie je prázdne, ponúka možnosť vybudovania ďalších izieb. Z chodby sa dostaneme aj na vonkajšiu terasu s výhľadom na celý pozemok. Celý dom aj s dispozičným riešením si môžete pozrieť prostredníctvom 3D obhliadky - https://my.matterport.com/show/?m=uksqMfdfMTU .

V rámci rekonštrukcie bola vymenená vstupná brána s elektrickým pohonom na diaľkové ovládanie. Za bránou plnohodnotne zaparkujú dve autá, tretie nájde svoje miesto v samostatnej tehlovej garáži aj s montážnou jamou. Za garážou je priestor pre relaxáciu vo vírivej vani. Tretím objektom nachádzajúcim sa na pozemku je milý modrý domček, ktorý sa stane Vašim kráľovstvom! Nachádzajú sa tu 3 miestnosti - letná kuchyňa, menšia izba, momentálne slúžiaca ako sklad, a "zašívareň" / klubovňa / herňa alebo akokoľvek ju nazveme, jednoducho priestor iba pre Vás a Vaše koníčky! Tento objekt je navyše napojený na elektrinu, vodu, odpad a vykurovanie, takže po menších úpravách môže slúžiť ako samostatná bytová jednotka.

Záhrada je celý deň zaliata slnkom a vysadená krásnymi ozdobnými rastlinami a v letnom období hrá všetkými farbami. Vo vrchnej časti záhrady, v miernom svahu nájdeme množstvo ovocných stromov a pivnicu na ich uskladnenie. Okrem toho táto časť ponúka obrovský priestor na pestovanie, pretože tu máme ďalších približne 1500 m2 pozemku. Bonusom je aj šopka využívaná na odkladanie poľnohospodárskeho náradia. Horná časť pozemku ponúka čarokrásne výhľady na celé okolie. Celý pozemok sa nachádza v intraviláne obce, navyše za pozemkom vedie nespevnená obecná cesta, takže do budúcna je tu potenciál pre ďalšiu výstavbu.

Obec Tvrdomestice je malou kľudnou dedinkou, nájdeme tu autobusové zastávky, kostol a pohostinstvo. Kompletná občianska vybavenosť je v susednej obci Prašice, vzdialenej 2 km, kde nájdeme materskú aj základnú školu, zdravotné stredisko, kostol, obchody, reštauráciu, pizzeriu, pohostinstvá a mnoho iného. Okresné mesto Topoľčany je vzdialené 10 km, ďalšími zaujímavými miestami v okolí sú bezpochyby rekreačné oblasti Nemečky (5 km) a Kulháň (9 km), ktoré sú baštami hubárov, či rybárov zo širokého okolia. Pre nadšencov aktívneho oddychu je výborným miestom vodná nádrž Duchonka (3 km), kde sa koná množstvo kultúrnych a športových podujatí.

Cena domu: 139 900,- Eur


Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

1
2
108 m²
108 m²
po rekonštrukcii
aktívne
studňa a vodovod
230/400V
žumpa
sprchovací kút
tehla
čiastočne
po rekonštrukcii
plastové
mierny svah
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Tvrdomestice, Topoľčany, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport


  • Štát Slovensko
  • Kraj Nitriansky
  • Okres Topoľčany
  • Mesto Tvrdomestice
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 34 ponúk