REZERVOVANÉ! IBA U NÁS! Inteligentný dom v Novej DubnicI - Miklovky - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

REZERVOVANÉ! IBA U NÁS! Inteligentný dom v Novej DubnicI - Miklovky

Rodinný dom na predaj v lokalite Nová Dubnica v Ilave

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka výnimočný, inteligentný, kompletně zrekonštruovaný rodinný dom v Novej Dubnici - Miklovky.
Pôvodne 2 - generačný dom pozostáva z 5 izieb. Vstupné dvere do domu sú hliníkové a zavedú Vás do priestrannej chodby s množstvom úložného priestoru a "walk in" šatňou s botníkom. Na prvom podlaží sa nachádza kuchyňa, kúpelňa s toaletou, hosťovská izba a obývačka. Kuchyňa je rohová, striekaná a robená na mieru. Chladnička v kuchyni je značky LG, ostatné spotrebiče sú Siemens. Jedáleň je od kuchyne oddelená prektickým ostrovčekom a nachádza sa v nej na zakázku robený drevenný stôl so 6 stoličkami. V svetlej a priestrannej obývačke je krb a vstup na záhradu. Vedla obývacej izby sa nachádza hosťovská izba.
Na druhom podlaží sa nachádza práčovňa s práčkou a sušičkou značky Siemens, dve detské izby s "walk in" šatňami a vlastným vstupom na balkón, kúpelňa s toaletou a spálňa. V spálni je množstvo úložného priestoru, priestranný šatník, samostatná kúpelňa s toaletou a vstup na balkón. Dom má pivnicu, kde je skladový priestor pod schodami, miestnosť určená pôvodne na herňu pre deti, technická miestnost s ovládacím centrom domu a kúpelňa. Celá pivnica má podlahové kúrenie, garáž nie.

Dom má novú elektroinštaláciu, rozvody vody a kanalizácie, novú strechu, izoláciu v suteréne, potery, omietky, teplovodné podlahové kúrenie na všetkých podlažiach (3 okruhové čerpadlá), tepelné čerpadlo Vaillant (aj s chladením), rekuperáciu Vaillant na 1. a 2. podlaží. Portálové okná sú hliníkové, ostatné okná sú plastové (značka Rehau). Ovládanie vonkajších žaluzií je elektrické. Nová je taktiež garážová brána, fasáda vrátane zateplenia (pôvodné zateplenie o hrúbke 10 cm a na tom nové zateplenie 15 cm ) a priečky v interiéry. Krb a komín (značky Kobok) sú taktiež nové, ako aj interiérové talianské dvere Sapelli (striekané, slepené zárubne). Pred garážou je zakopaná 3000 l nádrž na dažďovú vodu - prepad do kanalizácie a prevedený vývod na záhradu (príprava na závlahu záhrady) - elektrina privedená pre čerpadlo do nádrže. Dom je riešený ako smarthome od Domotronu (všetko sa dá ovládať a automatizovať cez aplikáciu), takže si vie v plnej automatike sám regulovať teploty v každej miestnosti, ovládať svetlá, rekuperáciu, kúrenie, žalúzie, garážovú bránu apod. Na streche domu je meteostanica. Zabezpečenie od Satelu - pohybové senzory, magnetické senzory, CO senzory (3x), záplavové senzory (3x), vlastná GSM brána a siréna zvonka domu. Kompletná príprava na kamerový systém - PoE na každej strane domu.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať:

Ing. Nikola Barteková
RADO Reality Group
Tel.: +421 905 340 680
E-mail: bartekova@radoreality.sk


Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

2
5
121 m²
280 m²
1123 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
optika
vlastné - elektrické
áno - 3
zariadený
po rekonštrukcii
asfaltová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pod Dubovcom, Nová Dubnica, Ilava, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Ilava
  • Mesto Nová Dubnica
  • Ulica Pod Dubovcom
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905340680

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Nikola Barteková

Ing. Nikola Barteková

Backoffice manager a realitný poradca

+421905340680

bartekova@radoreality.sk

Maklér má 18 ponúk