REZERVOVANÉ 4-izbový byt 106m2 + garáž pod bytom, Kožušnícka - Trenčín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

REZERVOVANÉ 4-izbový byt 106m2 + garáž pod bytom, Kožušnícka - Trenčín

4-izbový byt na predaj v Trenčíne

REZERVOVANÉ!!!

RADO Reality Vám ponúka na predaj unikátny 4-izbový byt na ulici Kožušnícka v Trenčíne. Byt s rozlohou 100m2 sa nachádza na vyvýšenom prízemí 3-poschodovej tehlovej bytovky bez výťahu. Bytový dom bol kolaudovaný v roku 1993 a je vo vynikajúcom stave. V bytovom dome sa nachádza vlastná plynová kotolňa. K bytu prislúcha ešte pivnica s rozlohou 6m2 a garáž s rozlohou 18m2. Tá sa nachádza priamo pod bytom. Z garáže sa dá dostať do bytu "suchou nohou". Istotne Vás poteší aj veľký balkón prístupný z kuchyne a spálne a taktiež veľká terasa v obývačke.

Na byte prebehli 2 rekonštrukcie. Prvá približne v roku 2010. Tá zahŕňala najmä rekonštrukciu kuchyne, bytového jadra, okien, interiérových dverí, bezpečnostných vstupných dverí a mnoho iného. Druhá rekonštrukcia prebehla v roku 2016. Vrámci nej bola zrekonštruovaná najmä obývacia izba. V tej bolo vymenené veľkoformátové okno na terasu, sadrokartónový strop s LED podsvietením, vstavaný krb na biolieh a štýlový panelový radiátor. Elektrika je v celom byte medená. Náklady na bývanie 5-člennej rodiny sú približne 220,-€ mesačne. Zálohové platby sú navýšené o sporiacu časť, ktorá má byť určená na odkúpenie okolitých pozemkov a zateplenie pivničných/garážových priestorov.

Po dohode s majiteľmi môže byt zostať kompletne zariadený alebo vyprataný. Zostať tu môže všetok nábytok na fotografiách. Majitelia si vezmú len osobné veci a dekoračné predmety. Obývacia izba s terasou je otočená na juhovýchodnú stranu a kuchyňa s balkónom a dvomi izbami na severozápadnú. Jedna izba je otočená na severovýchod. Byt je teda príjemný, svetlý a vzdušný.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou a priestranným šatníkom. Z chodby sa vstupuje do dvoch samostatných izieb, obývačky, kúpeľne s WéCkom a kuchyne. Cez kuchyňu sa ďalej dostaneme do tretej samostatnej izby. Tento byt ponúka dostatok priestoru aj pre väčšiu rodinu. Kľudne aj 6-člennú.

V okolí bytu sa samozrejme nachádza kompletná občianska vybavenosť. Je tu škôlka, základná škola, viacero stredných škôl, množstvo reštaurácií a pohostinstiev, detské ihriská, obchodné strediská Úspech a Bianka a mnoho iného. Čo je však veľmi dôležité zdôrazniť je kľud. V okolí bytového domu sa nachádza zástavba rodinných domov a ulica je málo frekventovaná. Z tohto dôvodu budete mať pocit, že bývate na vidieku, no v skutočnosti ste na skok od centra mesta.


3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=xPt7uDob5tp


Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

zvýšené prízemie
4
4
106 m²
106 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
optika
sprchovací kút
spoločné – vlastná kotolňa
10 m²
7 m²
6 m²
áno - 1 auto
vnútorné
tehla
zariadený
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Kožušnícka, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Ulica Kožušnícka
  • Druh 4-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421902906090

Pre viac informácií kontaktujte

Patrik Pavlík, RSc.

Patrik Pavlík, RSc.

Realitný poradca

hovorím po slovenskymluvim česky

+421902906090

patrik.pavlik@radoreality.sk

Maklér má 29 ponúk