REZERVOVANÉ!!! 3-izbový byt mezanín 109m2 v obci Ivanovce 11km od TN - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

REZERVOVANÉ!!! 3-izbový byt mezanín 109m2 v obci Ivanovce 11km od TN

3-izbový byt na predaj v lokalite Ivanovce v Trenčíne

REZERVOVANÉ!!!
RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3-izbový byt typu mezanín s rozlohou 109m2 v obci Ivanovce. Byt sa nachádza v tehlovej novostavbe kolaudovanej v roku 2011. Tento byt v sebe unikátne kĺbi výhody bývania na vidieku s jednoduchosťou a praktickosťou života v byte.

Na spodnom poschodí sa nachádza vstup do bytu, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou a plynovým kotlom, pracovňa a množstvo úložného priestoru. Z pracovne vedie schodisko na poschodie, kde sa nachádza druhé samostatné WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom, detská izba, veľká obývačka s kuchyňou a spálňa. Spálňa je štýlovo oddelená od kuchyne ešte niekoľkými schodíkmi. Jedná sa skutočne o nadštandardný byt jak svojou rozlohou, tak zaujímavým členením. Ak nehľadáte tuctový sídliskový byt, ale niečo skutočne zaujímavé, práve ste to našli.

Vďaka vlastnému plynovému kotlu budete mať vždy plne pod kontrolou náklady na bývanie. Do spoločenstva sa platí približne 80,-€, čo zahŕňa vodné, stočné, fond údržby a opráv, osvetlenie a kúrenie spoločných častí domu a pod. Elektrická energia stojí približne 40,-€ mesačne a plyn na kúrenie tiež približne 40,-€ mesačne. Náklady sú vypočítane na 4-člennú rodinu a samozrejme sa odvíjajú od reálnej spotreby Vašej rodiny. Výhodou vlastného kotla je nepochybne možnosť zakúriť si aj na jar a jeseň, keď sa v bežných panelákoch ešte nekúri. Naopak v horúcich letných mesiacoch zaiste oceníte klimatizačnú jednotku umiestnenú v obývacej izbe.

V cene bytu je zahrnutý aj všetok vstavaný nábytok (mimo osobných vecí majiteľov a drobnej elektroniky). Do bytu je tak možné nasťahovanie bez nutnosti zdĺhavého zariaďovania. Zostáva tu kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, chladnička, skrinka pod televízor, stôl a postel v detskej izbe, vstavané skrine v spálni, v detskej izbe, v pracovni a pri vstupe do bytu.

Okolie bytu je tiché a príjemné. Byt sa nachádza v centre obce Ivanovce. Vedľa bytového domu sa nachádza veľké parkovisko s dostatkom parkovacích miest aj v prípade, že má Vaša rodina viacero vozidiel. Priamo v obci Ivanovce sa nachádza základná škola s materskou školou, potraviny COOP Jednota, autobusová zastávka a reštaurácia. Ďalšia rozsiahla občianska vybavenosť sa nachádza v obci Melčice-Lieskové vzdialenej len 2km od Ivanoviec. Obec Ivanovce je vzdialená od krajského mesta Trenčín len 11km (9minút) a od Nového Mesta nad Váhom 12km.

Bytový dom spĺňa energetický certifikát kategórie B.

3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=R9LeSxr3jrF


Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

2
2
3
109 m²
109 m²
osobné
rezervované
vaňa a sprchovací kút
vlastné - plyn
verejné
tehla
zariadený
B
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Ivanovce, Ivanovce, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Ivanovce
  • Ulica Ivanovce
  • Druh 3-izbový byt - novostavba
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421902906090

Pre viac informácií kontaktujte

Patrik Pavlík, RSc.

Patrik Pavlík, RSc.

Realitný poradca

hovorím po slovenskymluvim česky

+421902906090

patrik.pavlik@radoreality.sk

Maklér má 22 ponúk