Rekreačný pozemok v lokalite Malý háj - Stupava - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Rekreačný pozemok v lokalite Malý háj - Stupava

2_zmensena.jpg
3_zmensena.jpg
1_zmensena.jpg
4_zmensena.jpg
+ 6 5_zmensena.jpg

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Stupava v Malackách

RADO Reality vám ponúka na predaj rekreačný pozemok v lokalite Malý háj, Stupava. Pozemok o výmere cca 2 030m2, s povolením na záhradnú chatu. Pozemok je oplotený, s pripojením na elektrinu a studňu.
Vrt studne je 4m pod povrchom a v 16m hĺbke. Napájanie čerpadla je 380V. Prietok vody je 1l za sekundu, takže o núdzu vody mať nebudete.

Ponúkaný pozemok sa nachádza uprostred dvoch pozemkov s možnosťou vlastného prístupu. Prípojka elektrickej energie je od hlavnej cesty zabezpečená trafostanicou.
Tento pozemok je vhodný pre mladú rodinu, ktorá má kladný vzťah k prírode a zvieratám, keďže tunajší majitelia chovajú domáce zvieratá. Okolie je obklopené lesným porastom vhodným na hubarčenie, v blízkosti je rieka Morava, takže si tuná môžete aj zarybárčiť. Cesta od mesta Stupava je asfaltová s cyklotrasou.

Stupava patrí, vďaka svojej vynikajúcej polohe a prírodnému a kultúrnemu bohatstvu, medzi najnavštevovanejšie mestá a obce na Záhorí. Leží v bezprostrednej blízkosti prírodných rezervácií, cyklotrás a turistických chodníkov, ktoré v každom ročnom období priťahujú početných turistov a cyklistov. Z východnej strany mesto susedí s pohorím Malých Karpát a turisticky obľúbeným hradom Pajštún. Na západe tečie v malebných oblúkoch hraničná rieka Morava, lemovaná vzácnymi mokraďami a lúkami. Stupavský park so vzácnymi drevinami patrí medzi najkrajšie v Bratislavskom kraji.

Ak vás táto ponuka zaujala a chcete bývať, či chalupárčiť v prostredí obklopenom prírodou, môžete ma kontaktovať a dohodnúť si obhliadku.

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Kontakt na makléra:

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS
radoreality.sk

Podrobné informácie

2030 m²
osobné
aktívne
studňa
230/400V
rovina

Poloha nehnuteľnosti na mape

Malý háj, Stupava, Malacky, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Malacky
  • Mesto Stupava
  • Ulica Malý háj
  • Druh Pozemky - bývanie
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte