RADO | ZNÍŽENÁ CENA! 3-izb.byt, 80m2+balkón 3m2+park. státie, Trenčín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | ZNÍŽENÁ CENA! 3-izb.byt, 80m2+balkón 3m2+park. státie, Trenčín

3-izbový byt na predaj v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt o rozlohe 80 m2 s balkónom o veľkosti 3 m2 a vnútorným parkovacím miestom. Nachádza sa na 2. poschodí z 3. Tento byt je situovaný v bytovom dome postavenom z tehly, čo zaručuje jeho trvanlivosť a odolnosť. Čiastočná rekonštrukcia interiéru už bola začatá, no vyžaduje si dokončenie, čo Vám poskytne príležitosť prispôsobiť si ho podľa vlastných predstáv a potrieb. Rekonštruovaná bola kúpeľňa s toaletou, vymenené boli okná za plastové.

Byt disponuje vysokými stropmi, čo dodáva celej nehnuteľnosti veľkorysý a priestranný pocit. Tento atribút zabezpečuje aj dostatok prirodzeného svetla. Vykurovanie v bytovom dome zabezpečuje vlastný kotol, a samotný byt má vlastný ohrev vody. Týmto spôsobom môžete efektívne spravovať svoje mesačné náklady na energie a teplú vodu.

Dispozícia: vstupná hala, z pravej strany sa nachádza vstup na balkón, po ľavej strane sa nachádza oddelená kúpeľňa a toaleta, ďalej sa po ľavej strane dostaneme do kuchyne ktorá disponuje špajzou a 1 nepriechodnou samostatnou izbou, z vstupnej haly čelom k nám sa nachádza 1 priechodná izba, z nej sa dostaneme do 1 nepriechodnej izby

Občianska vybavenosť zahŕňa rôzne obchody, butiky, supermarkety a drogérie, široký výber reštaurácií, kultúrne inštitúcie vrátane divadiel, múzeí a galérií, banky a bankomaty pre finančné potreby, lekárne a zdravotné strediská vzdialené 1 minútu od bytu, vzdelávacie inštitúcie, a prístup k verejnej doprave, ktorá sa nachádza hneď pri vchode do bytovky, vrátane autobusov, čo umožňuje ľahkú prepravu do okolitých oblastí, a samozrejme, verejné parky a priestory na oddych a relaxáciu.

3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=dnGgsguPhow

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

2
3
3
80 m²
80 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
áno - separovaný
spoločné – vlastná kotolňa
3 m²
8 m²
vnútorné
tehla
čiastočne
plastové
západná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Legionárska, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Ulica Legionárska
  • Druh 3-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 30 ponúk