RADO | Villa "Rendezvous" | 7KK + garáž | Rusovce - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Villa "Rendezvous" | 7KK + garáž | Rusovce

Vila na predaj v Rusovciach, Bratislava

Peter z RADO Reality vám exkluzívne prináša villu, aká sa Slovenskom trhu často nevidí.

Vitajte vo svojej vysnívanej vile! Táto úchvatná 6-izbová vila s vlastným wellness, garážou a ďalších 22 miestností vybavenosti je dokonalou kombináciou štýlu, pohodlia a luxusu.

Aktuálne sa nachádza v štádiu dokončovania nosnej konštrukcie hrubej stavby a strešnej skladby čím Vám prináša jedinečnú príležitosť dokončiť ju podľa vlastného štýlu a preferencií. Dom je spotavaný zo železobetónovej monolitovej konštrukcie.

Predstavte si tie možnosti! Od výberu materiálov povrchov, farieb, vybavenia, nábytku, technológií... . Máte slobodu vytvoriť si domov, ktorý bude úplne Váš.
S možnosťou dozerať na kvalitu spracovania detailov nebude Váš domov ničím menším než spektakulárnym.
S odborným tímom stavitelov, architektov a dizajnérov, ktorý dokážeme pre Vás sprostredkovať budete mať všetku podporu, ktorú potrebujete, aby ste moholi Vašu víziu premeniť na skutočnosť.

Ale to nie je všetko! Kúpa nedokončeného domu Vám dáva možnosť ušetriť peniaze, pretože máte možnosť vybrať si materiály a finiše, ktoré sa zmestia do Vášho rozpočtu. A s hodnotou domu nastavenou na rast po dokončení stavby investujete do inteligentného finančného rozhodnutia pre budúcnosť.

Predstavte si ako bude tento dom vyzerať dokončený podľa Vášho vkusu.
​Dych Vám vyrazí už vstupná hala s výškou cez obidve poschodia vily. V jej strede sa nachádza kvetináč okázalých rozmerov pre živé rastliny osvetlený strešným svetlíkom, ktorý rastlinám poskytne dostatok denného sveta a rozjasní vstupnú halu.

Vy ako aj každý návštevník budete fascinovaní elegantným dizajnom, priestrannými izbami a výnimočnými vlastnosťami, ktoré tento dom vynímajú z davu. Vo Vašej novej homeoffice pracovni na poschodí budete mať sklenenú časť podlahy, aby ste mohli skontrolovať či deti v obývacej izbe na prízemí sekajú dobrotu.

S úžitkovou plochou domu 429m2 a výškou miestností 2,8 metra na pozemku s rozlohou 1358m2 tu budete mať dostatok miesta pre rastúcu rodinu, hostenie priateľov, alebo zriadenie domácej kancelárie.

Krásne navrhnutá kuchyňa bude ideálna na prípravu chutných jedál, zatiaľ čo pohodlná obývacia izba ponúkne luxusný priestor na relaxáciu a zábavu.
Ak sa rozhodnete vybaviť ho inteligentnou elektroinštaláciou, jeho funkcie Vám pomôžu každý deň šetriť čas, ktorý môžete zmysluplne venovať svojej rodine, alebo biznisu.

Vaša rodina bude doma naozaj v bezpečí. Nosná železobetónová konštrukcia domu odolá aj najextrémnejšiemu počasiu.
Okolo domu máte k dispozícii priestrannú záhradu, dokonalú na relaxáciu na slnku, alebo usporiadanie grilovačiek s priateľmi a rodinou na terase s rozlohou 78 m2.
Kúpou domu získate podiel na vlastníctve časti lesa za domom. Pozemok má spoločnú hranicu iba s jednym priamym susedom. Príjazdová komunikácia nie je frekventovaná a preto v dome ako aj na pozemku budete mať pokoj pre nerušený oddych, alebo sústredenie. Zo zadnej strany susedí pozemok so spomínaným lesom, ktorého podiel na vlastníctve získate kúpou domu.

Tak prečo čakať? Využite túto jedinečnú príležitosť a vytvorte si domov svojich snov. Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste sa dozvedeli viac o tom, ako môžete prispôsobiť túto úžasnú 6-izbovú vilu a premeniť ju na dokonalé miesto na bývanie. Dohodneme si prehliadku a zažijete ten najlepší luxusný zážitok.


Kontakt na zodpovedného makléra:
Peter Dobiáš
+421 917 095 918
dobias@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií cez preberací protokol, pomoc pri podaní daňového priznania k dani za nehnuteľnosť.


RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
6
1358 m²
429 m²
nedokončený
aktívne
verejný vodovod
230/400V
78 m²
vnútorné
iné
nezariadený
plánuje sa
predpríprava
rovina
betónová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Mínežská, Bratislava - Rusovce, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Bratislava - Rusovce
  • Mesto Bratislava - Rusovce
  • Ulica Mínežská
  • Druh Vila - novostavba
  • Typ predaj
  • Kontakt +421917095918

Pre viac informácií kontaktujte