RADO | Veľkometrážny 2-izbový byt 70m2 | Jungmannova - Petržalka - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Veľkometrážny 2-izbový byt 70m2 | Jungmannova - Petržalka

2-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

RadoReality Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2-izbový byt s celkovou výmerou 77 m², ktorý sa nachádza na 12. poschodí zatepleného panelového bytového domu. Byt je čiastočne zrekonštruovaný a vhodný na okamžité nasťahovanie. Zároveň ponúka nádherný výhľad na Bratislavský hrad a panorámu mesta, ktorý si môžete vychutnať z každej izby, pretože v blízkosti nie sú žiadne ďalšie bytovky, ktoré by bránili vo výhľade.

V roku 2003 byt prešiel rekonštrukciou, ktorá zmenila jeho dispozíciu z pôvodného 3-izbového na priestranný 2-izbový byt. V rámci tejto rekonštrukcie bola optimalizovaná dispozícia, čím sa zvýšila funkčnosť a pohodlie bytu. V roku 2016 došlo k zatepleniu celého bytového domu, rekonštrukcii strechy a výmene stúpačiek, čo výrazne zlepšilo energetickú efektívnosť a kvalitu bývania.

Byt má úžitkovú plochu 70 m² a k nemu prislúcha aj loggia s výmerou 5 m², kde si môžete vychutnať rannú kávu s nádherným výhľadom. K bytu patrí aj pivnica o výmere 2 m², ktorá sa nachádza na poschodí, a poskytuje dostatok úložného priestoru. Na poschodí sa nachádzajú len tri ďalšie byty, pričom susedia sú veľmi milí a ochotní.

Lokalita bytu je mimoriadne výhodná. Električkou sa za 4 minúty dostanete na Šafárikovo námestie a koncom roka 2024 bude dokončený nový električkový spoj, ktorý ešte viac zlepší dostupnosť. Tento byt je ideálny pre jednotlivcov, páry alebo menšie rodiny, ktoré hľadajú komfortné a moderné bývanie s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta a krásnym výhľadom.

Pre lepšiu predstavu dispozície odporúčame navštíviť 3D obhliadku: https://my.matterport.com/show/?m=Nr4bF8jLrtX

V okolí nájdete viacero supermarketov ako Tesco, Billa a Lidl, množstvo menších obchodov, lekární a drogérií. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii základné školy, materské školy a stredné školy. Zdravotnú starostlivosť zabezpečujú polikliniky, zdravotnícke zariadenia a lekárne. Pre voľný čas a rekreáciu môžete využiť blízke parky, zelené plochy, fitness centrá a športové haly. V blízkosti sú aj reštaurácie, kaviarne a cukrárne. Električkové a autobusové zastávky zaisťujú rýchlu dostupnosť do centra mesta a okolia. Táto oblasť je ideálna pre komfortné a moderné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku pozemku ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.


Podrobné informácie

12
12
2
77 m²
70 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
áno - separovaný
optika
vaňa a sprchovací kút
spoločné – vlastná kotolňa
5 m²
2 m²
verejné
panel
zariadený
plastové
juhovýchodná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Jungmanova 18, Bratislava - Petržalka, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Bratislava - Petržalka
  • Mesto Bratislava - Petržalka
  • Ulica Jungmanova 18
  • Druh 2-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 25 ponúk