RADO | Stavebný pozemok v TICHOM prostredí 834m2, Stará Turá - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Stavebný pozemok v TICHOM prostredí 834m2, Stará Turá

DJI_0710-2.jpg
DJI_0704.jpg
DJI_0706.jpg
DJI_0714-2.jpg
+ 2 GRAFIKA INZERAT END FOTO - FINAL .jpg

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Stará Turá v Novom Meste nad Váhom

RADO Reality Vám ponúka na predaj Stavebný pozemok o rozlohe 834m2 v obci Stará Turá časť Trávniky. Pozemok je mierne svahovitý. Na pozemku je dotiahnutá elektrina a vodu je treba doriešiť formou studne, ktorú treba vykopať. Vodovod je momentálne, zo strany obce, v stave riešenia.

Prístupová cesta je asfaltová, no časť cesty, ktorá je vedená priamo k pozemku je upravená panelovými doskami. Autom sa bez problémov dostanete až k pozemku, no ak máte o niečo väčšie auto, odporúčam ho zaparkovať, momentálne, 30m od pozemku, resp. kúsok nad pozemkom. Odporúčam vidieť.

Pozemok sa skladá z dvoch samostatných parciel. Rozmery pozemku sú 27m(severná strana)x28mx31(južná strana).

Pozemok sa nachádza vo veľmi kľudnom a príjemnom prostredí. Okolie je z časti mierne zastavané rodinnými domami a chatami. Táto lokalita je ideálna pre každého, kto chce bývať v prírode blízko lesa, no zároveň nie úplne na samote. Pozemok je posadený na východnú stranu, a tak môžete každé ráno začať perfektný deň so šálkou horúcej kávy pri dych berúcom východe slnka. :) Ideálny priestor pre život spojený s prírodou.

Pozemok je vhodný aj ako skvelá investičná príležitosť. Pozemok má na predaj vedľa seba ešte jednu parcelu, majiteľ uprednostňuje kupcu pre oba pozemky.

Od pozemku sa do centra Stará Turá dostanete autom do 5minút.

Zaujímavosti:
Okolie je bohaté na turistiku aj s rodinou. Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. Blízko nej sa nachádza aj Štúrova skala. Ide o prírodný úkaz, bralo, ktoré sa vypína zo zalesneného svahu. Pre väčších športovcov je k dispozícií krytá plaváreň priamo v Starej Turej, alebo pre nadšencov zimného športu je tu lyžiarske stredisko Veľká Javorina, ktorá sa nachádza neďaleko obce Stará Turá pri tzv. Holubyho chate. Štyri zjazdovky poskytujú možnosti tak začínajúcim, ako aj pokročilým lyžiarom.

V širšom okolí môžete navštíviť napríklad pamätník na vrchu Roh či pre tých najmenších Minifarmu a botanickú záhradu v Lubine. Nemôžeme vynechať ani unikátny Čachtický hrad, vzdialený asi 7km.

Cena pozemku je: 37 000,-eur
Viac fotiek na: www.radoreality.sk

Bc. Natália Príbelová
RADO Reality Group
Tel: +421 948 103 990
E-mail: pribelova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

834 m²
osobné
aktívne
230/400V
mierny svah
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Stará Turá, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Nové Mesto nad Váhom
  • Mesto Stará Turá
  • Druh Pozemky - bývanie
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421948103990

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Natália Príbelová

Bc. Natália Príbelová

Realitný poradca

+421948103990

pribelova@radoreality.sk

Maklér má 10 ponúk