RADO | Stavebný pozemok 297m2 + starý rodinný dom, Vrícko - Martin - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Stavebný pozemok 297m2 + starý rodinný dom, Vrícko - Martin

pohlad spredu1.jpg
Pohlad spredu.jpg
DJI_0602.jpg
pohlad zhora1.jpg
+ 2 Pohlad zhora.jpg

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Vrícko v Martine

IBA U NÁS!!!

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 297 m2, situovaný v obci Vrícko v Martine. Tento pozemok sa nachádza na miernom svahu a je ľahko prístupný cez asfaltovú prístupovú cestu. Na pozemku momentálne stojí starý rodinný dom, ktorý je vhodný na úplnú rekonštrukciu alebo zbúranie, a jeho koeficient zastavanosti je približne 60 m2.

Výhodou tohto pozemku je, že na ňom sú už existujúce inžinierske siete, vrátane elektrickej a vodovodnej siete, čo výrazne uľahčuje budúcu výstavbu alebo rekonštrukciu. Okrem toho sa na pozemku nachádza aj vlastná studňa, čo je ďalšou výhodou pre budúcich majiteľov. Vzhľadom na dostupnosť inžinierskych sietí a studne máte možnosť rýchlo začať so stavebnými prácami a naplánovať si svoj nový dom podľa vašich predstáv.

Okolie Vrícka je obklopené nádhernou prírodou a nachádza sa v blízkosti Malej Fatry, čo poskytuje množstvo príležitostí na turistiku, horskú cyklistiku a ďalšie outdoorové aktivity. Blízkosť k mestu Martin zabezpečuje prístup ku všetkým potrebným službám a zariadeniam.

Obec Vrícko v Martine na Slovensku je typickou vidieckou dedinou obklopenou krásnou horskou prírodou. V obci sa nachádzajú obchody so základnými potravinami, škola pre deti, ordinácia lekára pre základnú zdravotnú starostlivosť, miestne reštaurácie a kaviarne pre stravovanie a oddych, prístup k verejnej doprave, kultúrne centrum alebo športové zariadenia pre voľný čas, tradičné folklórne zvyky a kultúrne podujatia a priemyselné alebo pracovné príležitosti.

Video obhliadka: https://www.youtube.com/watch?v=KR4VXXiVDug

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

60
297 m²
osobné
aktívne
áno - separovaný
studňa a vodovod
230/400V
západná
mierny svah
asfaltová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Vrícko, Martin, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Žilinský
  • Okres Martin
  • Mesto Vrícko
  • Druh Pozemky - bývanie
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 26 ponúk