RADO | Skalická koliba v Zlatníckej doline - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Skalická koliba v Zlatníckej doline

Chata na predaj v Skalici

V zastúpení ponúka RADO Reality na predaj kolibu v Zlatníckej doline.

Koliba je vzdialená od mesta Skalica 7km.

Pozemok je z juhovýchodu a juhozápadu ohraničený miestnou komunikáciou s asfaltovým povrchom. Stavba má pôdorys v tvare písmena „L“ o rozmeroch 25 x 28m ma pozemku 1049m2. Pozostáva s prízemnej časti a obytného podkrovia. Stavba bola realizovaná v rokoch 2005 - 2008.
Na 1.NP sa nachádza reštaurácia, salónik, kuchyňa, sociálne zariadenie a skladové priestory. V časti reštaurácie a terasy je 60 miest na sedenie a v salóniku je 10 miest na sedenie.

Na 2.NP je ubytovacia časť, ktorá pozostáva s dvoch izieb a dvoch apartmánov, sociálnych zariadení a vírivou vaňou. Jeden veľký apartmán má samostatné schodisko do salóniku pod nim.

Hlavnou konštrukciou stavby je drevený zrub, ktorý tvoria drevené trámy kruhového prierezu 270mm. Vnútorné deliace priečky v kuchyni, skladových, sociálnych zariadeniach a v pomocných priestoroch sú murované. Schodisko do podkrovia je drevené. Časť reštaurácie je otvorená až do strechy. Krov je zložený z dvoch krovov, kde jedny sú pohľadové a druhé nosné. Strecha je sedlová so spádom 40 stupňov. Krytinu tvorí šindeľ.

Elektromerový rozvádzač je 400V/160A 3+PEN s ochranou pred úrazom pri poruche dotyku neživých častí, samočinným odpojením napájania. Inštalačný výkon spotrebičov je dimenzovaný v kuchyni na 61,30kW, elektrické vykurovanie na 48kW, pohony a zásuvky na 19,5kW. Celková zaťažiteľnosť je 160kW. Celý objekt je chránený kamerovým zabezpečovacím systémom s alarmom.

Elektrické vykurovanie v reštaurácii je riešené vykurovacími káblami uloženými v podlahe regulované termostatom s priestorovým a podlahovým snímačom. V ostatných priestoroch je vykurovanie pomocou elektrických konvertorov.
Koliba je napojená na prípojku miestnej vody. Odpadové a splaškové vody ústia do žumpy s objemom 60m3. Na prípojke s kanalizácie od kuchyne je situovaný odlučovač tukov s dvomi kontrolnými šachtami kvôli prečisteniu stoky.
Telefónna prípojka je napojená na verejnú telefónnu sieť.

Zastavaná plocha je 509m2, podlahová plocha 651m2 a obstavaný priestor spolu je 3551m2.
Protipožiarnu ochranu budovy zabezpečujú dva požiarne hydranty na 1.NP a 2.NP.

V zadnej časti koliby je priestranný vonkajší krb, ktorý je vsadený v skale. Táto je vytvorená z výkopu upraveného terénu. Vnútorná klenba je z vnútra obložená kameňom. Zvislé steny slúžia súčasne ako oporný múr. Rozmer ohniska 650x900mm. Dymovod a komín sú skryté v skale. Vedľa ohniska sú dve odkladacie plochy na prípravu jedál pri grilovaní. Vedľa koliby je priestranný pozemok na využitie detského ihriska a relaxáciu o veľkosti 1404m2, ktorý je možné k dokúpeniu samostatne. Cena pozemku je 58,-€/m2.

Zlatnícka dolina sa nachádza len 7 km od Skalice na úpätí Bielych Karpát. Ponúka možnosti ubytovania a stravovania, možnosti letných i zimných športov a turistických vychádzok. V letných mesiacoch je pre verejnosť otvorené veľké prírodné kúpalisko. Cez Zlatnícku dolinu vedie niekoľko cyklotras.

Prírodné kúpalisko v rekreačnej oblasti Zlatnícka dolina s kapacitou 2 500 návštevníkov disponuje tromi bazénmi - 50 m plaveckým, 25 m neplaveckým a jedným detským. Je tu aj menší tobogan v neplaveckom bazéne a malá šmýkačka. Kúpalisko poskytuje služby ako plávanie, tenis, plážový volejbal, bedminton, stolný tenis, ruské kolky, požičovňa športových potrieb, ubytovanie, občerstvenie, parkovisko.

3D obhliadka: https://my.matterport.com/models/bU3qbFj5D3a?section=media

Ak Vás táto ponuka oslovila, neváhajte ma kontaktovať a dohodnúť si obhliadku.

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS
radoreality.sk

Podrobné informácie

2
6
509 m²
1049 m²
540 m²
651 m²
osobné
pôvodný
aktívne
áno - separovaný
verejný vodovod
230/400V
septik
lokálny poskytovateľ
vlastné - elektrické
vonkajšie
drevostavba
zariadený
pôvodná
drevené
mierny svah
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Zlatnícka dolina, Skalica, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Skalica
  • Mesto Skalica
  • Ulica Zlatnícka dolina
  • Druh Chata
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte