RADO | Rodinný dom v nádhernom prostredí - Krivoklát - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Rodinný dom v nádhernom prostredí - Krivoklát

Rodinný dom na predaj v lokalite Krivoklát v Ilave

RADO Reality Vám ponúka na predaj starší murovaný rodinný dom postavený v 50-tych rokoch, nachádzajúci sa v malebnom prostredí Bielych Karpát v obci Krivoklát. Dom sa nachádza vo vybudovanej ulici s asfaltovou príjazdovou cestou na pozemku s rozlohou 607 m2.

Zastavaná plocha domu je približne 150 m2, pôvodný dom z 50-tych rokov je z nepálenej tehly, prístavba je z roku 1963 z pálenej tehly so železobetónovým stropom. Na bývanie je využívané prízemie. Dom je určený na kompletnú rekonštrukciu, pri ktorej je možné zobytniť aj povalu, ktorá je v súčasnosti využívaná ako úložný priestor. Dom je napojený na elektriku, obecný vodovod a má aj vlastnú studňu. Je potrebné dobudovať žumpu, prípadne septik. Dom je vykurovaný lokálne v izbách pieckami na tuhé palivo, alternatívou sú elektrické radiátory.

Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, komory, vľavo sú dve veľké spálne (20 m2 a 18 m2), vpravo je kuchyňa s jedálňou (17 m2) a špajzou a veľká obývačka (21 m2). V zadnej časti domu je podpivničený sklad náradia (18 m2), z ktorého je výstup na povalu a priestory v minulosti slúžiace na chov zvierat. Dom má veľký potenciál a po rekonštrukcii dokáže dom svojim novým majiteľom ponúknuť krásne trvalé, alebo víkendové bývanie.

Pozemok má dĺžku približne 30 m, v prednej časti so šírkou 25 m a v zadnej časti 15 m. Je prevažne rovinatý a slnečný. Na dvore nájdete aj posedenie nachádzajúce sa v tieni pod veľkým orechom a jablone.

Okolie domu a aj celá obec Krivoklát je veľmi kľudná. V obci nájdeme potraviny a autobusové zastávky. Cez obec vedú viaceré cyklotrasy a turistické chodníky, či už na Vršatec, Tlstú horu alebo ku Dračej studni. Oveľa väčšie možnosti spoločenského vyžitia ponúka obec Pruské, vzdialená 4 km, tu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – ako materská/základná/stredná škola, športoviská, potraviny, reštaurácie, pohostinstvá, či zastávky autobusovej dopravy. Vzdialenosť od okolitých miest: Ilava - 10 km; Dubnica n./V. - 14 km; Púchov - 20 km; diaľnica D1 - 9 km.

Ponuka je ideálna pre ľudí hľadajúcich pre svoj život kľudné miesto na bývanie ktoré sa nachádza na dedine, v obklopení nádhernej prírody, prípadne ako rekreačná nehnuteľnosť. Dom nedisponuje energetickým certifikátom.

Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

1
3
150 m²
607 m²
90 m²
osobné
pôvodný
aktívne
studňa a vodovod
230/400V
vlastné - pevné palivo
30 m²
vnútorné
tehla
čiastočne
pôvodná
drevené
mierny svah
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Krivoklát, Ilava, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Ilava
  • Mesto Krivoklát
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 57 ponúk