RADO | Rodinný dom v Hradišti pod Vrátnom - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Rodinný dom v Hradišti pod Vrátnom

Chata na predaj v lokalite Hradište pod Vrátnom v Senici

RADO Reality vám so súhlasom majiteľa ponúka rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Hradište pod Vrátnom.

Pri vstupe do rodinného domu sa nachádza menšia predsieň so schodiskom na poschodie. Schodisko je obložené pôvodným dubovým masívom v zachovalom stave. Z predsiene sa prechádza do jedálne s kuchyňou a komorou - situovanou pod schodiskom. Kuchynská linka je priestranná s dĺžkou 3 m. Z kuchyne sa vchádza do kúpeľne s oddelenou toaletou, vaňou, práčkou a novým 80 l ohrievačom vody. V jedálni sa nachádzajú kachle na drevo/brikety, ktoré vyhrejú celý dom aj na poschodí, kde sa nachádzajú radiátory napojené na tieto kachle.

Na poschodí sa nachádzajú dve priestranné izby. V jednej izbe, ktorá slúži ako spálňa, je na okne elektrická roleta a východ na presklenú loggiu. Loggia ma vonkajšie francúzske posuvné okná so zábranou a výhľadom na dvor. Druhá izba momentálne slúži ako pracovňa.

Rodinný dom bol postavený koncom 70-tych rokov a prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2018, kedy boli menené okná za plastové, vybavenie, strecha, rozvody a kúrenie. Dom je postavený z pálenej tehly a preto v letných dňoch nie je potrebná klimatizácia a ani zateplenie. Je napojený na elektrickú sieť 400 V, miestny vodovod a vlastnú žumpu.

Dom sa predáva aj s 500 kg drevených brikiet a niekoľko m3 dreva, spotreba paliva záleží od využitia domu (chalupa/celoročné bývanie).

Na dvore sa nachádza menšia kôlňa a veľký prístrešok, kde sa zmestia dve osobné autá, prípadne sa dá využiť na grilovanie a iné spoločenské akcie. Dom sa po dohode predáva zariadený a po kúpe je možné okamžite sa nasťahovať.

Kúsok nad domom sa nachádza veľká lúka a borovicový les, dole cez cestu je materská a základná škola. Vybavenosť obce: predajňa potravinárskeho tovaru, pohostinstvo, telocvičňa, futbalové ihrisko, knižnica, pošta, lekárne.

Hradište pod Vrátnom je obec na Slovensku v okrese Senica ležiaca na úpätí Malých Karpát s počtom obyvateľov 658. Okolité kopce, les a lúky sú ako stvorené pre milovníkov nielen letnej, ale aj zimnej prírody. Neďaleko obce sa nachádza aj jazero v Prietrži a Kunovská priehrada. Obec bola založená v roku 1262, okresné mesto je Senica a región Kopanice. Dostupnosť: Senica 16 km, Trnava 38 km a Bratislava 80 km.

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a môžete si so mnou dohodnúť obhliadku.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS
radoreality.sk

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
2
47 m²
432 m²
432 m²
74 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
áno - separovaný
verejný vodovod
230/400V
žumpa
wifi
vaňa
vlastné - pevné palivo
vnútorné
tehla
čiastočne
po rekonštrukcii
plastové
mierny svah

Poloha nehnuteľnosti na mape

Lesná, Hradište pod Vrátnom, Senica, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Senica
  • Mesto Hradište pod Vrátnom
  • Ulica Lesná
  • Druh Chata
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte