RADO | Rodinný dom v centre mesta Trenčín, ul. Záhradnícka, 507m2 - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Rodinný dom v centre mesta Trenčín, ul. Záhradnícka, 507m2

Rodinný dom na predaj v Trenčíne

RADO Reality ponúka na predaj veľký 5-izbový (2+3) rodinný dom, situovaný v centre mesta Trenčín, vo výbornej lokalite na ulici Záhradnícka. Je ideálny pre ľudí, ktorí ocenia pokojnú atmosféru okolia, ale zároveň výbornú dostupnosť priamo do mesta, či už za prácou, školou alebo zabezpečením iných každodenných potrieb.
Samostatne stojaci a kompletne podpivničený dom leží na rovinatom pozemku s celkovou výmerou 507 m2. Tehlový dom je napojený na všetky inžinierske siete a prístupný z asfaltovej cesty. Je prevažne v pôvodnom, avšak udržiavanom stave. Dom bol daný do užívania cca v roku 1972.
Ponúka veľkorysý priestor pre bývanie viacčlennej rodiny, prípadne môže slúžiť aj ako zázemie pre vlastné podnikanie. Dispozične pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a jedného podzemného. V pivnici sú štyri veľké miestnosti, vhodné na uskladnenie zaváranín, zeleniny, náradia. Nadzemné podlažia sú takmer identické. Na prízemí sa nachádza veľká vstupná predsieň, priestranná obývačka s balkónom, kuchyňa so špajzou a samostatná toaleta. Poschodie disponuje tromi izbami a kúpeľňou. Súčasťou domu je aj garáž.

Dom je suchý, nevlhne ani nezateká. Na pozemku sa nachádza studňa, ktorá je využívaná na zavlažovanie udržiavanej záhrady, ktorá predstavuje priestor na dokonalý relax.

Najväčšou výhodou tejto nehnuteľnosti je výnimočná poloha. V bezprostrednej blízkosti nájdete školy, škôlky, nemocnicu a obchodné reťazce, čo prispieva k pohodlnému a praktickému životu. Historické centrum Trenčína je vzdialené len 5 minút pešo.

Náklady na bývanie: plyn 118,- Eur, elektrina 17,- Eur, voda 20,- Eur / mesiac.

Viera Ježíková
RADO Reality Group
Tel.: +421 948 119 147
E-mail: jezikova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

3
5
83 m²
507 m²
507 m²
osobné
pôvodný
aktívne
studňa a vodovod
optika
vnútorné
tehla
drevené
rovina

Poloha nehnuteľnosti na mape

Záhradnícka, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Ulica Záhradnícka
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421948119147

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Viera Ježíková

Ing. Viera Ježíková

Backoffice manager a realitný poradca

+421948119147

jezikova@radoreality.sk

Maklér má 28 ponúk