RADO | Rodinný dom s veľkou záhradou + 2x Garáž | Veľké Bierovce - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Rodinný dom s veľkou záhradou + 2x Garáž | Veľké Bierovce

Rodinný dom na predaj v lokalite Veľké Bierovce v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka na predaj dvoj-generačný rodinný dom v obľúbenej lokalite v obci Veľké Bierovce vzialenej iba 8km od Trenčína. Rodinný dom je postavený na pozemku s rozlohou 1100m2. K domu patria aj dve samostatné garáže so súpisným číslom a veľká rovinatá záhrada.

Zastavaná plocha domu je 128m2 a jeho reálna úžitková plocha je približne 250m2. Pripojený je na obecný vodovod aj studňu, elektrickú energiu a plyn. Odpad je zvedený do kanalizácie.

Rodinný dom pozostáva z 2 nadzemných a jedného podzemného podlažia. Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza kuchyňa so špajzou, 3 samostatné izby, kúpeľňa spojená s WC a veľká chodba spojená s východom na pozemok a so vstupom do pivnice. Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádzajú 2 samostatné izby, veľká obývacia izba s balkónom, s ktorej sa dostanete do spálne, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Z 2.NP je ešte východ na povalu s množstvom úložného priestoru. V pivnici sa nachádza plynový kotol a 3 menšie miestnosti.
Za domom sa nachádzajú dve samostatne stojace garáže, pod jednou je ešte jedna miestnosť, z ktorej by sa dala spraviť napríklad zaujímavá vínna pivnica. Za garážami pokračuje krásna a naozaj bezkonkurenčne veľká záhrada.

V okolí domu sa nachádza občianska vybavenosť ako materská škola, potraviny so zmiešaným tovarom, autobusová zástavka, z ktorej sa deti dostanú do ZŠ v Stankoviach vzdialenej asi 5 min. autobusom a mnoho iného. Ostatná občianska vybavenosť sa nachádza v Trenčíne. V okolí je aj veľké množstvo turistických príležitostí a výletov s rodinou ako návšteva Trenčianskeho hradu, Lesopark Brezina či pre milovníkov adrenalínu je možnosť Vyhliadkového letu z letiska Trenčín alebo horolezecký park Tarzánia.

Cena bytu je: 215 000,-EUR
Viac fotiek na: www.radoreality.sk

Bc. Natália Príbelová
RADO Reality Group
Tel: +421 948 103 990
E-mail: pribelova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

2
7
178 m²
1100 m²
osobné
aktívne
verejný vodovod
230/400V
optika
vlastné - plyn
áno - 2 autá
tehla
pôvodná
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Veľké Bierovce, Trenčín, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Veľké Bierovce
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421948103990

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Natália Príbelová

Bc. Natália Príbelová

Realitný poradca

+421948103990

pribelova@radoreality.sk

Maklér má 9 ponúk