RADO | Rodinný dom s romantickými výhľadmi v srdci Strážovských vrchov - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Rodinný dom s romantickými výhľadmi v srdci Strážovských vrchov

Rodinný dom na predaj v lokalite Košecké Podhradie v Ilave

RADO Reality Vám ponúka jedinečný rodinný dom, postavený v nádhernej prírodnej scenérií Strážovských vrchov! Prebúdzajte sa s výhľadom na Rohatú skalu, oddychujte na balkóne pri pohľade na Vápeč a užívajte si pokoj a ticho v náručí prírody. Veľký rodinný dom je situovaný v obci Košecké Podhradie, časť Háj, je postavený na pozemku s rozlohou 1659 m2.

Trojpodlažný tehlový rodinný dom bol postavený v roku 1973. Zastavaná plocha 150 m2 predstavuje množstvo priestoru na troch plnohodnotných podlažiach. Dom je v pôvodnom, avšak veľmi zachovalom stave, rekonštrukciou prešla elektroinštalácia, vykurovanie a časť interiéru. Dom je napojený na elektrinu, má vlastnú studňu s dostatkom vody, odpad je riešený formou žumpy. O teplo sa stará kvalitný automatický peletkový kotol Viadrus v kombinácií s radiátormi. Dom má až 4 komíny, takže je možné vybudovanie krbu aj na poschodí.

Dom ponúka svojmu budúcemu majiteľovi viaceré možnosti využitia. Na bývanie pre veľkú rodinu, ako dvojgeneračný s dvomi samostatnými vstupmi a bytovými jednotkami, alebo môže slúžiť na bývanie aj na podnikateľské účely, ako je tomu teraz, pretože celé spodné - pivničné poschodie je v súčasnosti využívané ako stolárska dielňa. Tomuto účelu je prispôsobená aj elektroinštalácia a hladené tvrdé betónové podlahy. Navyše v prednej časti domu sa nachádza prístavba (25 m2), ktorú môžete využiť rovnako na podnikanie, alebo ako garáž.

Prvé poschodie slúži na bývanie. Dispozične sa skladá z predsiene (12,5 m2), chodby (13 m2), kuchyne (15 m2), kúpeľne (6 m2), priestrannej obývačky (25 m2) a troch spální (23 m2; 15 m2 a 10 m2). Na podlaží sa nachádza aj príprava na WC a schodisko do pivnice a na druhé poschodie. Vrchné podlažie je tvorené otvoreným priestorom, v ktorom sa dajú vybudovať ďalšie izby, prípadne, celá bytová jednotka. Veľkým plusom je obrovský balkón s nádhernými panoramatickými výhľadmi na okolité hory. Dom sa predáva zariadený a po dohode je ihneď dostupný.

Veľkým benefitom tejto ponuky je krásny pozemok s rozlohou 1659 m2. Na pozemku Vás očarí zdravý, rodiaci ovocný sad (jablone, slivky, duly, hrušky), navyše tu máte dostatok priestoru na pestovanie vlastnej zeleniny, alebo relax a okrasnú zeleň. Nájdete tu dostatok miesta na všetko. V blízkosti sa nachádza viacero turistických chodníkov na okolité vrchy - Sokol, Vápeč, Rohatá skala či zrúcaninu hradu Košeca.

Obec Košecké Podhradie Vám ponúka základnú občiansku vybavenosť - škola, škôlka, obchod, pohostinstvo, kostol, ihriská a autobusové zastávky. Kompletnú občiansku vybavenosť nájdete v okresnom meste Ilava, vzdialenom 6 km, diaľnica D1 je vzdialená 8 km, Dubnica nad Váhom 13 km, Púchov 24 km. V blízkosti nájdete aj turisticky obľúbené miesta - Homôlka, Valaská Belá, Čičmany či Bojnice.

Ponuka je vhodná pre človeka hľadajúceho pre svoj život a prácu pokojné miesto v náručí prírody, s nádhernými panoramatickými výhľadmi, ktoré je zároveň dobre dostupné ku kompletnej občianskej vybavenosti.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie a obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať:

Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.Podrobné informácie

3
4
150 m²
450 m²
1659 m²
450 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
studňa
230/400V
žumpa
iné
vlastné – kombinované
tehla
zariadený
pôvodná
predpríprava
drevené
mierny svah
asfaltová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Háj, Košecké Podhradie, Ilava, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Ilava
  • Mesto Košecké Podhradie
  • Ulica Háj
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 57 ponúk