RADO | Rodinný dom s romantickými výhľadmi v srdci Strážovských vrchov - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Rodinný dom s romantickými výhľadmi v srdci Strážovských vrchov

Rodinný dom na predaj v lokalite Košecké Podhradie v Ilave

RADO Reality Vám ponúka jedinečný rodinný dom, postavený v nádhernej prírodnej scenérií Strážovských vrchov! Prebúdzajte sa s výhľadom na Rohatú skalu, oddychujte na balkóne pri pohľade na Vápeč a užívajte si pokoj a ticho v náručí prírody. Veľký rodinný dom je situovaný v obci Košecké Podhradie, časť Háj, je postavený na pozemku s rozlohou 1659 m2.

Trojpodlažný tehlový rodinný dom bol postavený v roku 1973. Zastavaná plocha 150 m2 predstavuje množstvo priestoru na troch plnohodnotných podlažiach. Dom je v pôvodnom, avšak veľmi zachovalom stave, rekonštrukciou prešla elektroinštalácia, vykurovanie a časť interiéru. Dom je napojený na elektrinu, má vlastnú studňu s dostatkom vody, odpad je riešený formou žumpy. O teplo sa stará kvalitný automatický peletkový kotol Viadrus v kombinácií s radiátormi. Dom má až 4 komíny, takže je možné vybudovanie krbu aj na poschodí.

Dom ponúka svojmu budúcemu majiteľovi viaceré možnosti využitia. Na bývanie pre veľkú rodinu, ako dvojgeneračný s dvomi samostatnými vstupmi a bytovými jednotkami, alebo môže slúžiť na bývanie aj na podnikateľské účely, ako je tomu teraz, pretože celé spodné - pivničné poschodie je v súčasnosti využívané ako stolárska dielňa. Tomuto účelu je prispôsobená aj elektroinštalácia a hladené tvrdé betónové podlahy. Navyše v prednej časti domu sa nachádza prístavba (25 m2), ktorú môžete využiť rovnako na podnikanie, alebo ako garáž.

Prvé poschodie slúži na bývanie. Dispozične sa skladá z predsiene (12,5 m2), chodby (13 m2), kuchyne (15 m2), kúpeľne (6 m2), priestrannej obývačky (25 m2) a troch spální (23 m2; 15 m2 a 10 m2). Na podlaží sa nachádza aj príprava na WC a schodisko do pivnice a na druhé poschodie. Vrchné podlažie je tvorené otvoreným priestorom, v ktorom sa dajú vybudovať ďalšie izby, prípadne, celá bytová jednotka. Veľkým plusom je obrovský balkón s nádhernými panoramatickými výhľadmi na okolité hory. Dom sa predáva zariadený a po dohode je ihneď dostupný.

Veľkým benefitom tejto ponuky je krásny pozemok s rozlohou 1659 m2. Na pozemku Vás očarí zdravý, rodiaci ovocný sad (jablone, slivky, duly, hrušky), navyše tu máte dostatok priestoru na pestovanie vlastnej zeleniny, alebo relax a okrasnú zeleň. Nájdete tu dostatok miesta na všetko. V blízkosti sa nachádza viacero turistických chodníkov na okolité vrchy - Sokol, Vápeč, Rohatá skala či zrúcaninu hradu Košeca.

Obec Košecké Podhradie Vám ponúka základnú občiansku vybavenosť - škola, škôlka, obchod, pohostinstvo, kostol, ihriská a autobusové zastávky. Kompletnú občiansku vybavenosť nájdete v okresnom meste Ilava, vzdialenom 6 km, diaľnica D1 je vzdialená 8 km, Dubnica nad Váhom 13 km, Púchov 24 km. V blízkosti nájdete aj turisticky obľúbené miesta - Homôlka, Valaská Belá, Čičmany či Bojnice.

Ponuka je vhodná pre človeka hľadajúceho pre svoj život a prácu pokojné miesto v náručí prírody, s nádhernými panoramatickými výhľadmi, ktoré je zároveň dobre dostupné ku kompletnej občianskej vybavenosti.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie a obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať:

Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

3
4
150 m²
450 m²
1659 m²
450 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
studňa
230/400V
žumpa
iné
vlastné – kombinované
tehla
zariadený
pôvodná
predpríprava
drevené
mierny svah
asfaltová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Háj, Košecké Podhradie, Ilava, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Ilava
  • Mesto Košecké Podhradie
  • Ulica Háj
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 46 ponúk