RADO | Rodinný dom s pozemkom 1619m2, Nesluša - Kysucké Nové Mesto - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Rodinný dom s pozemkom 1619m2, Nesluša - Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom na predaj v lokalite Nesluša v Kysuckom Novom Meste

RADO Reality Vám ponúka na predaj krásny rodinný dom kolaudovaný v roku 2003 v obci Nesluša vzialenej iba 1km od Kysuckého Nového Mesta. Rodinný dom je postavený na pozemku s rozlohou 1619m2 a je vo vynikajúcom technickom stave. V hornej časti pozemku si majitelia spolu s ďalšími dvomi susedmi vytvorili vlastné súkromné futbalové ihrisko, ktoré je samozrejme možné využívať aj akýmkoľvek iným spôsobom. Veľkou výhodou je tiež, že dom je postavený v tichej slepej ulici.

Zastavaná plocha domu je 100m2 a jeho reálna úžitková plocha je približne 240m2. Jedná sa o tehlový rodinný dom so strešnou krytinou Bramac. Pripojený je na obecný vodovod aj studňu, elektrickú energiu a plyn. Odpad je zvedený do žumpy. Pred domom je vykopané štýlové jazierko a vydláždená plocha na pohodlné parkovanie 2 áut. Za domom je vydláždená veľká terasa zo zámkovej dlažby.

Rodinný dom pozostáva z 2 nadzemných a jedného podzemného podlažia. Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza kuchyňa s jedálenským kútom, samostatné WC a priestranná obývačka s východom na pozemok. Súčasťou domu je aj samostatná garáž pre 1 auto. Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádzajú 3 samostatné izby a kúpeľňa s vaňou a druhým WC. Z 2.NP je ešte východ na povalu s množstvom úložného priestoru. V pivnici sa nachádza technická miestnosť s plynovým kotlom a elektrickým bojlerom, práčovňa, špajza a jedna miestnosť slúžiaca ako sklad. Pod garážou je ešte jedna veľká miestnosť, z ktorej by sa dala spraviť napríklad zaujímavá vínna pivnica. Vstup do pivnice je možný priamo z domu alebo aj z pozemku.

V okolí domu sa nachádza všetka potrebná občianska vybavenosť ako materská škola, základná škola, potraviny COOP Jednota, potraviny Koruna, autobusové zastávky a mnoho iného. Ostatná občianska vybavenosť sa nachádza v Kysuckom Novom Meste. Z domu aj z pozemku je prekrásny výhľad na okolité hory a lesy. V okolí je aj veľké množstvo turistických chodníkov.


3D prehliadka bytu: https://my.matterport.com/show/?m=WE98fbe1NdF

Cena nehnuteľnosti je 364.900,-€


Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

3
4
100 m²
240 m²
1619 m²
240 m²
osobné
aktívne
studňa a vodovod
230/400V
žumpa
vaňa
vlastné - plyn
10 m²
80 m²
áno - 1 auto
vlastné vyhradené
tehla
čiastočne
drevené
mierny svah
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nesluša, Kysucké Nové Mesto, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Žilinský
  • Okres Kysucké Nové Mesto
  • Mesto Nesluša
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421902906090

Pre viac informácií kontaktujte

Patrik Pavlík, RSc.

Patrik Pavlík, RSc.

Realitný poradca

hovorím po slovenskymluvim česky

+421902906090

patrik.pavlik@radoreality.sk

Maklér má 74 ponúk