RADO | Rodinný dom s pozemkom 1619m2, Nesluša - Kysucké Nové Mesto - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Rodinný dom s pozemkom 1619m2, Nesluša - Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom na predaj v lokalite Nesluša v Kysuckom Novom Meste

RADO Reality Vám ponúka na predaj krásny rodinný dom kolaudovaný v roku 2003 v obci Nesluša vzialenej iba 1km od Kysuckého Nového Mesta. Rodinný dom je postavený na pozemku s rozlohou 1619m2 a je vo vynikajúcom technickom stave. V hornej časti pozemku si majitelia spolu s ďalšími dvomi susedmi vytvorili vlastné súkromné futbalové ihrisko, ktoré je samozrejme možné využívať aj akýmkoľvek iným spôsobom. Veľkou výhodou je tiež, že dom je postavený v tichej slepej ulici.

Zastavaná plocha domu je 100m2 a jeho reálna úžitková plocha je približne 240m2. Jedná sa o tehlový rodinný dom so strešnou krytinou Bramac. Pripojený je na obecný vodovod aj studňu, elektrickú energiu a plyn. Odpad je zvedený do žumpy. Pred domom je vykopané štýlové jazierko a vydláždená plocha na pohodlné parkovanie 2 áut. Za domom je vydláždená veľká terasa zo zámkovej dlažby.

Rodinný dom pozostáva z 2 nadzemných a jedného podzemného podlažia. Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza kuchyňa s jedálenským kútom, samostatné WC a priestranná obývačka s východom na pozemok. Súčasťou domu je aj samostatná garáž pre 1 auto. Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádzajú 3 samostatné izby a kúpeľňa s vaňou a druhým WC. Z 2.NP je ešte východ na povalu s množstvom úložného priestoru. V pivnici sa nachádza technická miestnosť s plynovým kotlom a elektrickým bojlerom, práčovňa, špajza a jedna miestnosť slúžiaca ako sklad. Pod garážou je ešte jedna veľká miestnosť, z ktorej by sa dala spraviť napríklad zaujímavá vínna pivnica. Vstup do pivnice je možný priamo z domu alebo aj z pozemku.

V okolí domu sa nachádza všetka potrebná občianska vybavenosť ako materská škola, základná škola, potraviny COOP Jednota, potraviny Koruna, autobusové zastávky a mnoho iného. Ostatná občianska vybavenosť sa nachádza v Kysuckom Novom Meste. Z domu aj z pozemku je prekrásny výhľad na okolité hory a lesy. V okolí je aj veľké množstvo turistických chodníkov.


3D prehliadka bytu: https://my.matterport.com/show/?m=WE98fbe1NdF

Cena nehnuteľnosti je 364.900,-€


Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

3
4
100 m²
240 m²
1619 m²
240 m²
osobné
aktívne
studňa a vodovod
230/400V
žumpa
vaňa
vlastné - plyn
10 m²
80 m²
áno - 1 auto
vlastné vyhradené
tehla
čiastočne
drevené
mierny svah
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nesluša, Kysucké Nové Mesto, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Žilinský
  • Okres Kysucké Nové Mesto
  • Mesto Nesluša
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421902906090

Pre viac informácií kontaktujte

Patrik Pavlík, RSc.

Patrik Pavlík, RSc.

Realitný poradca

hovorím po slovenskymluvim česky

+421902906090

patrik.pavlik@radoreality.sk

Maklér má 71 ponúk