RADO | Rodinný dom-novostavba, 2x parking, loggia, záhrada, Mníchova L - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Rodinný dom-novostavba, 2x parking, loggia, záhrada, Mníchova L

mnichovska-alej-vizualizacie-4.jpg
mnichovska-alej-vizualizacie-7.jpg
mnichovska-alej-vizualizacie-2.jpg
mnichovska-alej-vizualizacie-5.jpg

Rodinný dom na predaj v Trenčíne

RADO Reality ponúka na predaj rodinné domy v radovej zástavbe v Mníchovej Lehote. Tieto moderne navrhnuté domy majú rozlohu 125 m2 a ponúkajú komfortné bývanie, kde každý dom disponuje 4 izbami, dvoma parkovacími miestami priamo pred vchodom, ako aj dvoma loggiami, terasou a záhradkou.
Rodinné domy sú aktuálne vo výstavbe a v pláne je vybudovať celkovo 24 radových rodinných domov. Dokončenie je plánované na 1. kvartál roku 2024. Máte možnosť si vybrať, či si dom chcete zakúpiť ako holodom, ktorý vám poskytne základnú konštrukciu a vy si môžete dokončiť interiér podľa vašich predstáv, alebo si môžete vybrať z troch pripravených dokončovacích balíčkov. Ak by mal niekto špecifické požiadavky na dokončenie domu, je možnosť sa dohodnúť na osobitých podmienkach.

Popis domu:
Dom je postavený na zastavanej ploche 89 m2 s celkovou užitkovou plochou 125 m2. Hneď za vstupom do domu sa nachádza samostatné WC a kotolňa s dostatkom úložného priestoru. Dennú časť domu tvorí veľkorysá obývacia izba, ktorá je prepojená s kuchynským kútom a ponúka výstup na terasu (13,4 m2) a do záhrady (28,20 m2), kde si môžete vychutnávať vonkajší priestor.
Schodisko vedie na poschodie, kde sa nachádza nočná časť domu. Sú tu dve detské izby, jedna rodičovská spálňa s priestrannou šatňou a veľká kúpeľňa s toaletou. Okrem toho, každá miestnosť na poschodí má prístup na jednu z dvoch loggií, kde si môžete vychutnávať čerstvý vzduch a krásny výhľad.

Technické informácie o rodinných domoch:
Vykurovanie a chladenie domov je zabezpečené pomocou moderných tepelných čerpadiel. Tieto systémy vám umožnia udržiavať príjemnú teplotu počas celého roka s minimálnymi nákladmi na energiu.
Kúpeľne v týchto domoch sú priestranné, vybavené nielen vaňou, ale aj sprchovým kútom. Navyše, každá kúpeľňa má prístup na loggiu, čo vytvára dostatok prirodzeného svetla. Domáce odpadové vody budú prepojené na verejnú kanalizáciu. Tieto domy sú prvými v obci, ktoré majú prípojky na túto verejnú sieť. Týmto spôsobom pomáha developer obci Mníchova Lehota realizovať tento dôležitý projekt a prispievať k udržateľnosti a zdraviu životného prostredia.
V rámci celej novej ulice radovej výstavby rodinných domov bude vybudované detské ihrisko, kde si deti budú môcť užiť aktívnu zábavu a stretávať sa s ostatnými rodinami v komunite.

Mníchová Lehota je satelitná obec mesta Trenčín s ľahkou dostupnosťou autom do Trenčína, či už kvôli práci, nákupom alebo zábave. Okrem toho je tu aj možnosť prechádzok a cyklotúr do prírody, keďže je blízko napríklad kopec Ostrý vrch a Inovec. Tieto oblasti sú ideálne pre milovníkov prírody a outdoorových aktivít.


V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať:

Ing. Nikola Barteková
RADO Reality Group
Tel.: +421 905 340 680
E-mail: bartekova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

1
4
89 m²
157 m²
157 m²
125 m²
osobné
holopriestor
aktívne
verejný vodovod
230/400V
vaňa a sprchovací kút
áno - 2
tehla
rovina
asfaltová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Trenčín, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Druh Rodinný dom - novostavba
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905340680

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Nikola Barteková

Ing. Nikola Barteková

Backoffice manager a realitný poradca

+421905340680

bartekova@radoreality.sk

Maklér má 30 ponúk