RADO | Rodinný dom 7-izbový 200m2 + pozemok 758m2 | Dolná Súča-Trenčín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Rodinný dom 7-izbový 200m2 + pozemok 758m2 | Dolná Súča-Trenčín

Rodinný dom na predaj v lokalite Dolná Súča v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka na predaj tento 7-izbový rodinný dom s čiastočnou rekonštrukciou v posledných rokoch, ktorý sa nachádza v Dolnej Súči. Dom sa nachádza na zastavanej ploche 200m2, s veľkorysým pozemkom o rozlohe 758m2, čo poskytuje dostatok priestoru na relaxáciu a rodinné aktivity.

Tento dom prešiel v roku 2020 významnou modernizáciou, vrátane nového plynového kotla, podláh, izolácie, úplne novej kúpeľne a prestavby elektrického systému z hliníkových na medené káble. Strecha bola úplne obnovovaná v roku 2023, čo pridáva na bezpečnosti nehnuteľnosti.

Systém vykurovania je zabezpečený plynovým kotlom a dom má aj predprípravu na tuhé palivo, čo poskytuje flexibilitu vo výbere vykurovacej metódy podľa preferencií nového majiteľa. Okrem toho je v dome elektrický bojler na ohrev vody.

Tento dom je takmer kompletný, ale ponúka ešte priestor pre nového majiteľa, aby prispôsobil časti domu podľa vlastných predstáv. Zabezpečené sú inžinierske siete vrátane vlastnej studne a prístupu k verejnému vodovodu, čím je zabezpečená spoľahlivá a pohodlná prevádzka domu.

3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=EmBkmX8P8hz

Dispozícia:
0 NP: od schodov sa nachádza po pravej strane kotol, čelom k schodom sa nachádzajú 2 priechodné izby

1 NP: vstupná chodba, po pravej strane sa nachádza obývacia izba, kuchyňa, po ľavej strane sa nachádza spálňa, detská izba, vstup na schodisko, čelom k vystupným dverám sa na konci chodby nachádza kúpeľňa aj s toaletou

2NP: po ľavej strane od schodov sa nachádza povaľ, po pravej strane sa nachádzajú 2 samostatné nepriechodné izby + vstup na terasu z chodby

V Dolnej Súči nájdete základnú občiansku vybavenosť, vrátane miestnych obchodov so základnými potravinami a dennými potrebami, drobných obchodov so sortimentom tovaru, reštaurácií a kaviarní. Okrem toho sú k dispozícii služby ako pošta, lekáreň, banky a ambulancie. Miestne školy pre deti aj zdravotné zariadenia sú dostupné, a je zabezpečená aj pravidelná autobusová a železničná doprava. Rekreačné možnosti ponúkajú prírodné parky, cyklistické a pešie trasy, a miestne kultúrne centrá organizujú rôzne podujatia.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

3
7
200 m²
958 m²
758 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
áno - separovaný
studňa a vodovod
230/400V
lokálny poskytovateľ
vlastné
4 m²
20 m²
vlastné vyhradené
tehla
zariadený
po rekonštrukcii
plastové
mierny svah
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Kamienka, Dolná Súča, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Dolná Súča
  • Ulica Kamienka
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 24 ponúk