RADO | Rodinný dom 4-izbový 160m2 | Dolná Poruba - Trenčín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Rodinný dom 4-izbový 160m2 | Dolná Poruba - Trenčín

Rodinný dom na predaj v lokalite Dolná Poruba v Trenčíne

RadoReality Vám ponúka exkluzívne na predaj tento moderný rodinný dom s výmerou užitkovej plochy 160m2 na zastavanej ploche 206m2, nachádzajúci sa v Dolnej Porube. Tento dom bol skolaudovaný v roku 2022 a je kompletný nový a zariadený, takže sa stačí len nastahovať. Majitelia si zoberú len osobné veci pri odovzdávaní domu.

Vykurovanie je zabezpečené pomocou elektrického kotla na teplovodné podlahové kúrenie, a navyše dom disponuje aj 5KW pieckou na tuhé palivo, čo vytvára príjemnú a pokojnú atmosféru. Piecka sa nachádza v obývacej izbe. Rodinný dom je tiež zateplený, čo prispieva k energeticky úspornému chodu.

Jednou z výhod tohto domu je betónový strop, čo vytvára veľkú povalu s ďalším úložným priestorom. Dom disponuje aj veľkou garážou, kde sa zmestí jedno auto a je tam dostatok priestoru na pracovnú dosku a náradie.

Pozemok má rozlohu 809m2 a nie je ešte kompletne hotový, avšak majiteľ nechá materiál na dokončenie pozemku, stačí dorobiť bránu, trávu na pozemku a prípadne dlážbu.

3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=DcmPNBFQNf9

Dispozícia: vstupná chodba, po pravej strane sa nachádza vstup do garáže, zo vstupnej chodby prejdeme do spojovacej miestnosti, kde po ľavej strane sa nachádza prvá kúpeľňa oddelená s toaletou, a spáľňa, z spojovacej miestnosti sa čelom k nám nachádza obývacia miestonosť spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, po pravej strane zo spojovacej miestnosti sa nachádza špajza, technická miestnosť, druhá kúpeľňa spojená s toaletou, a dve samostatné nepriechodné izby

Tento rodinný dom ponúka ideálne prostredie pre moderný a pohodlný život v krásnom a pokojnom prostredí Dolnej Poruby. Dolná Poruba ponúka bohatú občiansku vybavenosť, vrátane obchodov, reštaurácií, škôl, škôlok, detských ihrísk, pošty a dobrú dopravnú dostupnosť.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

4
206 m²
206 m²
809 m²
160 m²
osobné
aktívne
áno - separovaný
studňa a vodovod
230/400V
septik
TV káblový rozvod
vaňa a sprchovací kút
vlastné – kombinované
20 m²
áno - 1 auto
tehla
zariadený
A
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Dolná Poruba, Dolná Poruba, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Dolná Poruba
  • Ulica Dolná Poruba
  • Druh Rodinný dom - novostavba
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 26 ponúk