RADO | REZERVOVANÉ!!! Na predaj dom v obci Ruskovce - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | REZERVOVANÉ!!! Na predaj dom v obci Ruskovce

Rodinný dom na predaj v lokalite Ruskovce v Bánovciach nad Bebravou

Na predaj dom v obci Ruskovce
RADO Reality ponúka na predaj dom v obci Ruskovce. Dom so zastavanou plochou 303 m2 sa nachádza v centre obce na pozemku 910 m2. Budova prešla v roku 2015-2016 rekonštrukciou , bola pristavená ďalšia časť a skolaudovaná nanovo v roku 2017. Na dome sa menili okná, elektrické rozvody,kúpeľky, dlažby, stierky a časť strechy. Využívala sa ako cukrárenská výroba. Sú tam všetky inžinierske siete elektrina a voda. Kúrenie je na drevo, drevosplynujúcim kotlom, ktoré sa dá jednoducho prerobiť na kúrenie elektrinou. Dom má dva samostatné vchody a dva samostatné vjazdy na pozemok, čo z nej robí ideálny priestor na dve veľké bytové jednotky s vlastným oddeleným pozemkom alebo sa dá prerobiť na jednu krásnu vilku prípadne bývanie spojené s podnikaním. Prvá časť dispozične pozostáva zo šiestich miestností, ktoré boli prispôsobené na podnikanie a dajú sa jednoducho vybúrať a dispozične zmeniť a v druhej časti je jedna veľká miestnosť, toalety a kancelária. Zvonku je vchod do ďalších dvoch miestností, ktoré momentálne slúžia ako sklady. Na pozemku sa nachádza žumpa a lapač tukov.
Tento dom sa nachádza v centre obce, susediaci s krásnym parkom plným zelene. V okolí je množstvo cyklotrás a pekných miest na turistiku. Obec Ruskovce je vzdialená 7 km od Bánoviec nad Bebravou a 24 km od Trenčína a je tam kompletná občianska vybavenosť – škôlka, knižnica, potraviny, pohostinstvo a samozrejmosťou je autobusová zastávka.
V prípade vážneho záujmu je možná dohoda na cena. Voľný je ihneď.
Miroslava Kováčová
RADO Reality Group
Tel.: +421903709430
e-mail: mkovacova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak, a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

1
303 m²
910 m²
čiastočne prerobený
aktívne
verejný vodovod
230/400V
žumpa
optika
vlastné - pevné palivo
vlastné vyhradené
tehla
nezariadený
po rekonštrukcii
B
plastové
rovina
asfaltová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Ruskovce, Bánovce nad Bebravou, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Bánovce nad Bebravou
  • Mesto Ruskovce
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Kontakt +421903709430

Pre viac informácií kontaktujte

Miroslava Kováčová

Miroslava Kováčová

Realitný poradca

+421903709430

mkovacova@radoreality.sk

Maklér má 36 ponúk