RADO | REZERVOVANÉ 2-izbový byt 67m2+2 loggie 7m2 | Polárna - Ružinov - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | REZERVOVANÉ 2-izbový byt 67m2+2 loggie 7m2 | Polárna - Ružinov

2-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava

RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v Bratislave, v žiadanej časti Ružinov na ulici Polárna. Byt sa nachádza na 3. poschodí zo 6 v zateplenom tehlovom dome z roku 2007. Celková rozloha bytu je 74 m², z čoho úžitková plocha tvorí 62 m². Byt disponuje dvoma loggiami s celkovou výmerou 7 m² a pivnicou o veľkosti 4 m², ktorá sa nachádza na rovnakom poschodí.

Byt sa predáva kompletne zariadený, pripravený na okamžité nasťahovanie. Spoločné priestory sú pekné, čisté a udržiavané. Bytové náklady pre dve osoby sú veľmi nízke, iba 150 €/mesačne.

Byt sa nachádza vo veľmi tichej a ustálenej oblasti, čo zaručuje pokojné bývanie. Verejné bezplatné parkovanie je dostupné, ale majitelia ponúkajú možnosť prenájmu garáže s elektrickou bránou, ktorá sa nachádza len pár metrov od bytovky.

Táto nehnuteľnosť je vhodná aj ako investícia na následný prenájom, napríklad pre študentov, pretože v blízkosti sa nachádzajú školy a univerzity.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú potraviny Lidl Ružinovská (2min), Kraj (5min), a Billa (8min). Pre väčšie nákupy je k dispozícii nákupné centrum Retro (5min autom), Avion, Hornbach, IKEA (10min autom), Central (10min autom alebo 15min elektrickou). V okolí do 5min nájdete aj množstvo reštaurácií a kaviarní (Ružinovská Chuťovka, Four 4in, La Putika 6, Sova Café, Planétka, Cukráreň Ihro), Beauty salóny, Veterinárnu kliniku, CrossFit Urbanová. Vzdialenosť k najbližšej lekárni je 5 minút pešo. Poliklinika Drieňová sa nachádza 10mintú chôdze. Pre rodiny s deťmi sú v blízkosti do 10minút chôdze školy, napríklad MŠ Západná, MŠ Exnárová, MŠ a ZŠ Borodáčová, Základná škola Ostredky, Spojená škola sv. Vincenta de Paul, Stredná športová škola, Gymnázium Ivana Horvátha, ktorá je vzdialená asi 15 minút pešo. V okolí sa nachádzajú aj parky a športové zariadenia, ako je napríklad Park Ostredky (3min), Park Ružinov (7min) a park Andreja Hlinku (10min), ideálny na prechádzky a oddych, a športový areál Štrkovec, kde nájdete rôzne športové ihriská a možnosti na aktívny oddych. Dopravné spojenie je vynikajúce, s blízkymi zastávkami MHD, ktoré poskytujú rýchly prístup do centra mesta aj do ostatných častí Bratislavy. Autobusové linky 78 a 50 a električková linka 9. Autom je to 10 minút na obchvat D1 a 13minút na letisko.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku pozemku ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.


Podrobné informácie

3
2
74 m²
62 m²
osobné
pôvodný
rezervované
áno - separovaný
optika
spoločné – vlastná kotolňa
7 m²
4 m²
áno - 1 auto
vlastné vyhradené
tehla
zariadený
plastové
južná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Polárna, Bratislava - Ružinov, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Bratislava - Ružinov
  • Mesto Bratislava - Ružinov
  • Ulica Polárna
  • Druh 2-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 26 ponúk