RADO | Priestranný rodinný dom | Považská Bystrica - Šebešťanová - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Priestranný rodinný dom | Považská Bystrica - Šebešťanová

Rodinný dom na predaj v Považskej Bystrici

RADO Reality Vám ponúka na predaj čarovný rodinný dom s vlastným wellness na priestrannom pozemku v blízkosti Považskej Bystrice! Dvojposchodový 4-izbový rodinný dom na pozemku s veľkosťou 1427 m2 sa nachádza v kľudnej mestskej časti Šebešťanová, vzdialenej 6 km od centra mesta.

Dom bol postavený v roku 2007, zastavaná plocha je 95 m2 má 2 podlažia je čiastočne podpivničený 65 m2. K domu je navyše pripojená garáž s rozlohou 30 m2. Dom je napojený na kanalizáciu, elektrinu, voda je riešená z vlastnej studne. O teplo sa stará Hypokaustova pec, ktorá ako srdce domu vnáša teplo do všetkých miestností. Navyše je využívaná aj na ohrev teplej vody. V pivnici nájdeme aj druhý krb, ktorý je rovnako zapojený do vykurovacieho systému. Celý systém viete ovládať prostredníctvom digitálneho infopanelu. Ďalšou technickou vychytávkou je protipožiarny systém nachádzajúci sa v celom dome. Vo všetkých izbách domu máme drevenú podlahu, v chodbe a kúpeľni dlažbu.

Dispozične je dom veľmi dobre riešený - po vstupe sa ocitnete na priestrannej chodbe. Vľavo sa nachádza denná časť domu - obývačka s východom na terasu, efektne prepojená s jedálňou a vstavanou kuchyňou na mieru. Dominantou tohto priestoru je nádherný Hypokaustový krb. V pravej časti spodného podlažia sa nachádza samostatné WC, vchod do pivnice a miestnosť (20 m2) v súčasnosti slúžiaca na podnikateľské účely. Táto miestnosť má aj samostatný vstup z vonku v prednej časti domu a preto je ako stvorená na predajňu či kanceláriu. Na prvom poschodí nájdete kúpeľňu, 2 spálne s balkónom, priestranný šatník a veľkú detskú izbu s ďalším balkónom. Vaše deti určite ocenia priestor "na útek zo sveta dospelých" vytvorený pod stropom tejto izby.

Rodičov naopak určite zaujme priestor v pivnici. Nájdete tu Vašu oázu pokoja, miesto, kde uniknete z každodenného stresu a zrelaxujete telo i ducha. Čaká Vás krásna "klubovňa" zariadená v tradičnom slovenskom štýle a ďalej aj súkromný wellness. Nachádza sa tu totiž bazén so slanou vodou a s protiprúdom! Razom sa tak aj počas studených zimných dní ocitnete na dovolenke. Ak sa Vám žiada ešte viac tepla, doprajte si ozajstnú fínsku saunu, ktorá tu už na Vás čaká. Dispozíciu si môžete pozrieť aj prostredníctvom 3D obhliadky: my.matterport.com/show/?m=kikfYWEQs2H

Pozemok na ktorom je dom postavený je priestranný - predná časť sa dá využiť na parkovanie, garáž, či rozšírenie okrasnej záhradky. V zadnej časti pozemku nájdete terasu, trávnik, kôlničku a dostatok miesta na pestovanie domácej zeleniny, bazén a aj trampolínu. Na jeseň Vás určite poteší chutné rodiace hrozno. Čerešničkou na torte je okrasné jazierko nachádzajúce sa sa v zadnej časti.

Mestská časť Šebešťanová je ľahko dostupná do mesta P.Bystrica, nájdete tu materskú školu, potraviny a športoviská. Milovníkov prírody určite poteší blízkosť lesa a možnosti pešej a cykloturistiky. Ponuka je vhodná pre rodinne založených klientov, ktorí hľadajú bývanie v pokojnej časti mesta v rodinnom dome s priestranným pozemkom.


Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

2
4
95 m²
1427 m²
255 m²
osobné
aktívne
studňa
230/400V
vlastné - pevné palivo
áno - 2
65 m²
Ytong
zariadený
interiérový
plastové
mierny svah

Poloha nehnuteľnosti na mape

Považská Bystrica, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Považská Bystrica
  • Mesto Považská Bystrica
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 57 ponúk