RADO | Priestranný 6i rodinný dom s veľkou záhradou v obci Rybany - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Priestranný 6i rodinný dom s veľkou záhradou v obci Rybany

Rodinný dom na predaj v lokalite Rybany v Bánovciach nad Bebravou

RADO Reality ponúka na predaj veľký a priestranný 6i rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Rybany, okres Bánovce nad Bebravou a bol postavený v roku 1978. Má dve obytné podlažia a je podpivničený.

Rodinný dom je postavený na pozemku o rozlohe 1132 m2, na tomto pozemku sa nachádza aj hospodárska budova o rozlohe 44 m2, ktorá pozostáva zo samostatnej garáže, letnej kuchyne, hospodárskej miestnosti a na poschodí sú 2 izby.

Krásna, veľká a slnečná záhrada poskytuje dostatok súkromia, priestor na relax, ale aj možnosť úžitkovej záhrady. Pred domom sa nachádza predzáhradka.

Dom je v pôvodnom stave, je zdravý a suchý, postavený z tehly, betónové stropy, betónové schodiská, veľké presvetlené izby a obrovský priestor v podkroví má veľký potenciál. Prízemie prešlo rekonštrukciou v roku 2010, kde boli vymenené plastové okná komplet na celom dome, prerobená kúpeľňa, položené nové podlahy, nové vchodové dvere.

Dispozične pozostáva z prízemia, ktoré má rozlohu 141 m2 a nachádza sa tu vstupná chodba, z ktorej sa ide do menšej izby, veľká hala, kuchyňa, obývačka, 2 veľké slnečné izby, veľká špajza, prerobená kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Z haly je možný vstup aj do pivnice a nachádza sa tu schodisko do podkrovia.
V podkroví sa nachádza ďalšia bytová jednotka, kde je kuchynka, 2 izby, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, špajza a niekoľko miestností, ktoré ponúkajú novému majiteľovi veľké možnosti využitia pri realizácií nového bývania. Je tu výstup na terasu, z ktorej je nádherný výhľad do záhrady a nový majiteľ si ju vie upraviť podľa vlastných predstáv.
Do pivnice, ktorá sa nachádza pod rodinným domom je vstup nie len z domu, ale aj z dvora. V pivnici sa nachádza kotolňa, kde je plynový kotol, ktorý slúži na kúrenie a kotol na ohrev vody. Je tu niekoľko miestností, ktoré vie nový majiteľ taktiež využiť.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete – plyn, elektrika, verejný vodovod, kúrenie plynom. Odpad je riešený žumpou. Je tu dostupnosť internetu. Na pozemku sa nachádza studňa s čerpadlom.

Obec Rybany sa nachádza len 6 km od Bánoviec nad Bebravou a je na hlavnom ťahu do Topoľčian a Partizánskeho. V obci je kompletná občianska vybavenosť – základná škola, škôlka, pošta, obchody, lekáreň, všeobecný a detský lekár, reštaurácie, pizzeria, vinárne, autobusová a železničná stanica.

Výhodu tejto nehnuteľnosti vidím v tom, že si tu vie nový majiteľ vybudovať komfortné bývanie, má tu priestor aj na relax, ale nehnuteľnosť svojou veľkosťou poskytuje priestor aj na podnikateľské účely.

Rodinný dom odporúčam vidieť.

Rodinný dom je možné uvoľniť ihneď po dohode s novým majiteľom. Dohoda na cene domu možná.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Andrea Kotlebová
RADO Reality Group
Tel.: 0903400425
E-mail: kotlebova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.


Podrobné informácie

2
6
1132 m²
280 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
verejný vodovod
žumpa
vlastné - plyn
čiastočne
pôvodná
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Rybany, Bánovce nad Bebravou, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Bánovce nad Bebravou
  • Mesto Rybany
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421903400425

Pre viac informácií kontaktujte

Andrea Kotlebová

Andrea Kotlebová

Realitný poradca

+421903400425

kotlebova@radoreality.sk

Maklér má 7 ponúk