RADO | Prevádzka mäsovýroby v obci Sekule - REZERVOVANÉ - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Prevádzka mäsovýroby v obci Sekule - REZERVOVANÉ

Zvláštne nehnuteľnosti na predaj v lokalite Sekule v Senici

RADO Reality vám ponúka na prenájom / predaj prevádzku mäsovýroby v obci Sekule.

Prevádzka sa nachádza pri hlavnom ťahu Holíč – Malacky s dobrou prístupnosťou. Prevádzka prešla pred 4.r kompletnou rekonštrukcou, pričom boli menené rozvody elektriny, vzduchotechniky – sušiarni, strechy, odpadov a chladiacich boxov.

Prevádzka je rozdelena na niekoľko časti: kancelárie, sociálne zariadenia muži/ženy, jedálne s výdajňou jedla, nákladky a výkladky, skladových priestorov, chladiacich a sušiacich častí. Podrobné rozmiestnenie jednotlivých častí je na pôdoryse budovy. Rozloha budovy je 1552m2 na pozemku 6848m2. Na pozemku sa nachádza aj samostatný hydrant na pripojenie hasičského zariadenia, vlastná trafostanica VN/NN, žumpa s lapačom tukov, kanalizácia, prípojka plynu a prípojka miestneho vodovodu. Celý objekt je oplotený s automatickou bránou na dialkove ovládanie a zabezpečený kamerovým systémom s alarmom. Prevádzka je napojená zo stĺpovej trafostanice 250KW NN prípojkou 345A. Na všetky zariadenia sú vykonávané pravidelné revízie technických zariadení v súlade s platnými normami.

Stavba je využívaná ako výrobňa mäsových výrobkov s administratívnym a hygienickým zázemím. Z hľadiska konštrukčného sa jedná o objekt so zvislými nosnými konštrukciami z oceľovej konštrukcie, obvodový plášť je tvorený PU panelmi. Vonkajšie opláštenie je doplnené pozinkovaným trapézovým plechom. Strešná konštrukcia je sedlová resp. pultová strecha z oceľovej konštrukcie. Strešnú krytinu tvorí trapézový pozinkovaný plech.

Vykurovanie objektu je lokálne elektrickými konvertormi. Objekt je napojený na miestny rozvod vody a elektriny, kanalizácia je do žumpy s možnosťou zapojenia na miestnu kanalizáciu. V objekte sú pripravené a vyčistené všetky miestnosti vrátane laboratória, kancelárií a komôr na sušenie. V budove sa nachádza aj predpríprava na fotovoltaiku, ktorá ešte nebola namontovaná. V prípade záujmu o jej využitie na prevádzku je k dispozícii novému majiteľovi.

Obec Sekule leží v severozápadnej časti Borskej nížiny pri sútoku riek Moravy, Dyje a Myjavy. Ráz okolia obce je nížinatý. Počet obyvateľov v obci Sekule je 1711, rozloha 2349 ha a prvá písomná zmienka je od roku 1402.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a môžete si dohodnúť obhliadku.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
radoreality.sk
rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS

Podrobné informácie

1552 m²
6848 m²
5296 m²
1439.48 m²
firemné
aktívne
áno - separovaný
verejný vodovod
230/400V
lokálny poskytovateľ
vlastné - elektrické
vnútorné
Montované
po rekonštrukcii
plastové
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

689, Sekule, Senica, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Senica
  • Mesto Sekule
  • Ulica 689
  • Druh Zvláštne nehnuteľnosti
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo firemné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte