RADO | Nový dvojizbový byt s obrovskou loggiou | Trenčianske Teplice - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Nový dvojizbový byt s obrovskou loggiou | Trenčianske Teplice

2-izbový byt na predaj v lokalite Trenčianske Teplice v Trenčíne

Bývajte na najlepšej adrese v Trenčianskych Tepliciach!

RADO Reality Vám exkuzívne ponúka na predaj nadštandardné bývanie vo svetoznámom kúpeľnom meste Trenčianske Teplice! Bytový dom Nádražná má 5 poschodí, na ktorých ponúka svojim budúcim majiteľom obchodné priestory, a bývanie v dvoj a trojizbových bytoch s výmerami od 58 do 100 m2.

Byt č. 201 sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží, má výmeru 60,25 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, na pravej strane sa nachádza priestranná spálňa (18,05 m2), naľavo je samostatné WC a kúpeľňa. Denná časť bytu je tvorená otvoreným priestorom (34,9 m2) spájajúcim kuchyňu s obývačkou. Výhodou tohto bytu je obrovská loggia (19,85 m2) na ktorú je vstup z obývačky aj spálne. Obrovským benefitom je nainštalovaná klimatizácia. K bytu prislúcha aj pivnica (2 m2) a možnosť dokúpenia parkovacieho miesta.

Byt sa predáva v prevedení holobyt - vnútorné omietky, 2x maľba, elektroinštalácie ukončené namontovanými zásuvkami a vypínačmi, vodoinštalačné rozvody, podlahové potery, podlahový vykurovací systém, osadená vnútorná aj vonkajšia klimatizačná jednotka, posuvné HS portály, bezpečnostné vchodové dvere, predpríprava pre inštaláciu video vrátnika a optickú sieť.

Monolitická novostavba je postavená z najkvalitnejších materiálov, zaručujúcich najvyšší štandard bývania. Vonkajšia fasáda je zateplená minerálnou vatou, sedlová strecha so škridlou dotvára svieži dizajn, kombinujúci tradičnú architektúru s modernými a nadčasovými prvkami, vďaka čomu stavba perfektne zapadá do okolitého prostredia. O teplo sa stará teplovodné podlahové vykurovanie napájané zo spoločnej plynovej kotolne. Samozrejmosťou je výťah a optická sieť. Bytový dom je skolaudovaný, byt máte ihneď k dispozícií.

Veľkou výhodou je, že projekt je realizovaný ako partnerský s bankou SLSP a.s., vďaka čomu je možnosť financovania hypotékou za zvýhodnených podmienok - rýchlosť vybavenia, nie je potrebný znalecký posudok, neplatíte poplatok za poskytnutie hypotéky a ďalšie benefity.

Ponuka je zaujímavá aj z investičného hľadiska, byty je možné prenajímať ako apartmány na dlhodobý ale aj krátkodobý prenájom. Ponúkame možnosť nájomného servisu - príprava a odovzdanie apartmánu hosťovi a následne jeho prebratie a upratanie.

Trenčianske Teplice nazývané aj Perla Karpát sú od nepamäti mestom liečivých prameňov, relaxu tela a pokoja mysle a zaraďujú sa k najznámejším kúpeľom v strednej Európe. Na tomto romantickom mieste nájdete krásnu prírodu, promenády a celoročný bohatý kultúrny program. Samozrejmosťou je kompletná občianska vybavenosť. Krajské mesto Trenčín je vzdialené približne 13 km, diaľnica D1 10 km, letisko Bratislava 135 km.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať:

Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk
Web: www.optimis.sk/projetky/bytovy-dom-nadrazna

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

3
5
2
80.1 m²
80.1 m²
aktívne
optika
spoločné – vlastná kotolňa
19.85 m²
2 m²
vonkajšie
nezariadený
plastové
severozápadná

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nádražná, Trenčianske Teplice, Trenčín, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčianske Teplice
  • Ulica Nádražná
  • Druh 2-izbový byt - novostavba
  • Typ predaj
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 46 ponúk