RADO | Nezvyčajný rodinný dom 240m2 + 1060m2 pozemok, Ostrov - PN - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Nezvyčajný rodinný dom 240m2 + 1060m2 pozemok, Ostrov - PN

Rodinný dom na predaj v lokalite Ostrov v Piešťanoch

RADO Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom, aký len tak ľahko nenájdete. Postavený bol v roku 2012 na pozemku s rozlohou 1060m2 v obci Ostrov pri Piešťanoch. Jedná sa o bungalov, ktorého zastavaná plocha je úctyhodných 282m2. Na pozemku sa nachádza ešte dvojgaráž, parkovisko pre 2 autá, prístrešok pre auto s množstvom úložného priestoru, bazén, záhradná sprcha a záhradný domček na náradie. V zadnej časti pozemku sa nachádza záhrada na pestovanie rôznych plodín oddelená plotom.

Dom je murovaný z tvárnic Porfix a zateplený polystyrénom. Okná sú plastové s trojskom, vnútorné dvere a zárubne sú z masívu. Do domu je privedená elektrická energia a plyn. Voda je studňová, odpad je odvedený do žumpy. Kúrenie zabezpečuje plynový kotol Junkers a o ohrev vody sa stará bojler značky Bosch.

Na prvý pohľad dom pôsobí ako každý iný dom. No len čo prejdete vstupnou chodbou si uvedomíte, že toto je niečo unikátne. Dom je totiž tvorený jednou obrovskou spoločenskou miestnosťou, v ktorej sa nachádza kuchyňa, jedáleň, obývačka, oddychová zóna a priestor pre biliardový stôl, prípadne iné podobné "atrakcie". Kľudne by sa sem zmestili aj dva biliardové alebo pingpongové stoly. Z tejto spoločenskej miestnosti sa následne vchádza do 3 samostatných izieb, pracovne, kúpeľne so saunou, do zimnej záhrady a je tu aj východ na zastrešenú terasu, z ktorej je prechod na ďalšiu zastrešenú terasu. Jedná sa teda o unikátny dom, ktorý nielen že má terasu, ale aj tá terasa má terasu.

V obci Ostrov sa nachádza škôlka, základná škola, pošta, potraviny COOP Jednota, viacero známych reštaurácií a pohostinstiev a mnoho iného. Ak by ste potrebovali vybaviť čkoolvek iné, z obce Ostrov sa do Piešťan dostanete za 5 minút. Za rovnakých 5 minút sa dostanete aj do Vrbového, kde sa podľa dostupných informácií nachádza stred vesmíru. Na diaľnici D1 ste priamo z domu za 10 minút.


3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=bCCMBADiYMM

Cena domu je 259.000,-€


Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

1
5
282 m²
240 m²
1060 m²
240 m²
osobné
aktívne
studňa
230/400V
žumpa
vaňa a sprchovací kút
vlastné - plyn
40 m²
áno - 2 autá
vlastné vyhradené
Ytong
čiastočne
exteriérový
B
áno - 1
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Ostrov, Piešťany, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Piešťany
  • Mesto Ostrov
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421902906090

Pre viac informácií kontaktujte

Patrik Pavlík, RSc.

Patrik Pavlík, RSc.

Realitný poradca

hovorím po slovenskymluvim česky

+421902906090

patrik.pavlik@radoreality.sk

Maklér má 78 ponúk