RADO | Na predaj veľká chata + pozemok 519m2 v CHKO Chocholná-Velčice - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Na predaj veľká chata + pozemok 519m2 v CHKO Chocholná-Velčice

Chata na predaj v lokalite Chocholná v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkú chatu s úžitkovou plochou približne 160m2 a s pozemkom 519m2 v chránenej krajinnej oblasti Bielych Karpát, pod Tlstou horou, kúsok od obce Chocholná-Velčice. Chata je murovaná tehlová stavba postavená na kamenných základoch a má zrekonštruovanú plechovú strechu.

Chata pozostáva z troch podlaží. V suteréne sa nachádza priestranná garáž s pivnicou o rozlohe cca 30m2. Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza veľká terasa s murovaným krbom, vstupná hala, kúpeľňa, kuchyňa a obývacia izba. Z obývacej izby vedú drevené schody na 2. nadzemné podlažie a tam sa nachádzajú 2 samostatné izby. V jednej z izieb sa nachádza ešte balkón. Nad schodiskom je vchod na povalu, kde sa je další odkladací priestor.

Chata je dlhodobo neobývaná a je vhodná na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv. Chata je pripojená na elektrickú energiu, vďaka ktorej dokážete chatu prerobiť na celoročne obývateľnú. Vďaka elektrine bezproblémov vyriešite vodu, odpad, kúrenie, osvetlenie aj všetko ostatné, potrebné na pohodlné chalupárčenie.

Len zopár metrov od chaty sa nachádza krásna veľká lúka, na ktorej si môžu Vaše ratolesti kopať loptu, hádzať lietajúci tanier, zahrať bedminton alebo sa inak športovo vyžiť. Popri tejto lúke zurčí potôčik a nachádza sa tu aj prameň chutnej minerálnej vody. V okolí je množstvo turistických chodníčkov, cyklotrás a krásnej prírody.

Cena chaty je 59.900,-€


Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

3
3
97 m²
160 m²
519 m²
160 m²
osobné
pôvodný
aktívne
230/400V
vaňa
vlastné
10 m²
áno - 1 auto
vlastné vyhradené
Zmiešané
predpríprava
drevené
mierny svah
neupravená cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Chocholná, Trenčín, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Chocholná
  • Druh Chata
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421902906090

Pre viac informácií kontaktujte

Patrik Pavlík, RSc.

Patrik Pavlík, RSc.

Realitný poradca

hovorím po slovenskymluvim česky

+421902906090

patrik.pavlik@radoreality.sk

Maklér má 71 ponúk