RADO | Na predaj tri pozemky v obci Prievaly - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Na predaj tri pozemky v obci Prievaly

1.1.jpg
1.jpg
6.png
7.jpg
+ 7 3.png

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Prievaly v Senici

RADO Reality vám ponúka na predaj tri pozemky v obci Prievaly.

Tieto pozemky sú umiestnené v tichej oblasti obklopené prírodou. Rozloha pozemkov je 507m2, 1265m2 a 1633m2. Cena je 42€ za 1m2
Prístup k pozemkov je po obecnej ceste, elektrina vo vzdialenosti 150m, voda a plyn cca 350m.
Tieto pozemky sú vedené, ako trvalý trávny porast a ostatná plocha. Majiteľ parciel vybavuje povolenia na výstavbu rodinných domov, čo je výhodou pre nových majiteľov postavenia svojho vysnívaného rodinného domčeka. Neďaleko pozemkov je postavená pekná vila s bazénom, inak vás susedia nebudú rušiť, keďže pozemok tohto suseda je veľký a delí vás od jeho stavby.

Obec Prievaly leží vo východnej časti Záhorskej nížiny na západnom úpätí Malých Karpát. Vzdušnou čiarou sú 13 km od okresného mesta Senica. Chotár Prievaly majúci výmeru 1501 ha sa rozkladá v nadmorskej výške 195 až 473 m. Na západe je to mierne zvlnená rovinná časť chotára, ktorú tvoria viate piesky. Veľká časť chotára je zalesnená borovicovými lesmi. V západnej časti chotára preteká potôčik Rudava, ktorý priberajúc mnohé potoky mohutnie na riečku a vlieva sa do Moravy. Obec Prievaly obtekajú dva potoky: Ambrúvka a Hlavinský potok, ktoré ústia do Rudavy. Samotná obec sa rozkladá na kopcovitom teréne, mierne zvlnenom, typu ulicovej dediny s návsou. Prvá písomná zmienka o obci bola v roku 1439, nadmorská výška obce je 250m.

Občianska vybavenosť obce je Základná škola 1 – 4 ročník, materská škola, kvetinárstvo, COOP Jednota, Centrum club, pohostinstvo, cukráreň, hotel Malvázia, ambulancia všeobecnej lekárky pre deti a dorast – Jablonica, NZZ Sobotište - ambulancia všeobecného lekára pre dospelých, Sobotište 290, lekáreň Sophia – Cerová.

Ak vás táto ponuka oslovila a chceli by ste bývať v súkromí obklopený prírodou a mať blizko občiansku vybavenosť, neváhajte ma kontaktovať a dohodneme si stretnutie.
Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Kontakt na makléra:

Radovan Rothacker
0905635073
rothacker@radoreality.sk
radoreality.sk
RADO Reality Group, s.r.o.
FB: Reality ZS

Podrobné informácie

3405 m²
aktívne
mierny svah

Poloha nehnuteľnosti na mape

Prievaly, Prievaly, Senica, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Senica
  • Mesto Prievaly
  • Ulica Prievaly
  • Druh Pozemky - bývanie
  • Typ predaj
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte