RADO | Na predaj rodinný dom v krásnom prostredí - Medové Lúky, NDCA - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Na predaj rodinný dom v krásnom prostredí - Medové Lúky, NDCA

Rodinný dom na predaj v lokalite Nová Dubnica v Ilave

RADO Reality Vám predstavuje exkluzívnu novostavbu rodinného domu v meste Nová Dubnica. Tento krásny 4 izbový bungalov sa nachádza v kľudnej časti novovybudovanej lokality rodinných domov Medové Lúky. Dom je situovaný na pozemku s rozlohou 468 m2 a je obklopený prírodou a lesom, čo vytvára ideálne prostredie pre relaxáciu a oddych.

Zastavaná plocha domu je 168 m2, podlahová plocha domu je 92 m2, rozloha zastrešenej terasy je 17 m2 a parístrešok pre dve autá má rozlohu 30 m2. Dom bol skonštruovaný so zameraním na kvalitu a pohodlie. Dispozične dom pozostáva z veľkorysej obývacej izby, ktorá je spojená s jedálňou a kuchyňou, troch samostatných izieb, modernej kúpeľne, technickej miestnosti a zastrešenej terasy. Na bočnej strane domu sa nachádza kryté parkovacie státie pre dve autá, ktoré je možné v budúcnosti jednoducho upraviť na garáž.

Technické parametre domu: stavebný materiál - porfix, ktorý zaisťuje stabilitu a tepelnú izoláciu. Okná od slovenského výrobcu sú vybavené 3-sklom a vonkajšími žalúziami s elektrickým ovládaním, čo zaručuje maximálnu súkromie a reguláciu svetelných podmienok vo vnútri domu. Strecha s plechovou krytinou je nielen esteticky príjemná, ale aj odolná voči poveternostným vplyvom. Dom je zateplený polystyrénom hrúbky 15 cm. Vykurovanie je riešené podlahovými rozvodmi a plynovým kotlom. Kúrenie tiež doplňuje skladaný komín s možnosťou napojenia krbových kachiel alebo krbu. Dom je napojený na obecnú kanalizáciu, vodovod, elektrickú energiu a plyn.

Dom je pripravený na bývanie. V cene je na mieru robená rohová kuchynská linka s umývačkou riadov, rohový gauč, na mieru robená skriňa v spálni, manželská posteľ, kvalitná plávajúca podlaha, všetky lišty a prechodky, rozvody sietí, základné osvetlenie vnútra a vonok domu, dvere a zárubne, komplet sanita kúpeľne, značkový sprchový kút, umývadlová skrinka a záchod, základné vymaľovanie na bielo, dlažbou obložená terasa. Taktiež vyrovnanie pozemku, upratanie pozemku a odvoz stavebných odpadov, upravenie terénu, oporný múrik zo zadnej a bočnej strany pozemku, betonáž plochy prístrešku, chodník a schody ku dverám a komplet vybavenie všetkých potrebných certifikátov, revíznych správ a atestov a samotné skolaudovanie domu.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať:

Ing. Nikola Barteková
RADO Reality Group
Tel.: +421 905 340 680
E-mail: bartekova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.


Podrobné informácie

1
4
168 m²
92 m²
475 m²
92 m²
osobné
holopriestor
aktívne
230/400V
vaňa a sprchovací kút
vonkajšie
plastové
asfaltová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Jabloňová, Nová Dubnica, Ilava, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Ilava
  • Mesto Nová Dubnica
  • Ulica Jabloňová
  • Druh Rodinný dom - novostavba
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905340680

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Nikola Barteková

Ing. Nikola Barteková

Backoffice manager a realitný poradca

+421905340680

bartekova@radoreality.sk

Maklér má 30 ponúk