RADO | Na predaj rekreačnú chatku v chatovej oblasti Bodovka - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Na predaj rekreačnú chatku v chatovej oblasti Bodovka

Chata na predaj v lokalite Krivosúd-Bodovka v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka na predaj rekreačnú Chatku s Krásnou Terasou v rybárskej oblasti Bodovka.
Máte radi prírodu a hľadáte miesto na oddych? Ponúkame Vám na predaj útulnú rekreačnú chatku, ktorá je ideálnym miestom pre relaxáciu a únik od mestského zhonu.

Chatka sa nachádza v tichej a pokojnej rybárskej oblasti pri vode (Bodovka). Pozemok má veľkosť 250m² a samotná chatka má rozlohu 24m².
Vnútorný priestor pozostáva z malej miestnosti(komora), presklená veranda , obývacia izba s kuchyňou na poschodí spálňa. Chatka je v skvelom stave a pripravená na okamžité používanie.

Medzi vybavenie patrí vlastná studňa, ktorá zabezpečuje dostatok teplej aj studenej vody vo vnútri aj vonku počas celého roka, rekonštruované okná a strecha pre lepšiu izoláciu a úsporu energie. Vlastný krbové kachle dodáva chatke príjemnú atmosféru, ideálnu na chladnejšie večery. Vonku sa nachádza aj suché wc a vonkajšia sprcha. Satelitné pripojenie zabezpečuje televíziu a internet. Na pozemku sa nachádza drevený altánok, prístrešok pre drevo, a parkovacie miesto pod prístreškom.

Veľkou výhodou tejto chatky je krásna terasa, ktorá je ideálna na letné grilovačky, posedenia a relax. Chatka sa nachádza priamo pri vode, čo je perfektné pre milovníkov rybolovu a vodných športov. Blízkosť rybníka poskytuje pokojné chvíle pri vode, čo dodáva tomuto miestu jedinečnú atmosféru. Celková lokalita je tichá a príjemná, ideálna na oddych a načerpanie energie ale aj pre športovanie na bicykli.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Michaela Vlniešková
RADO Reality Group
Tel.: +421 944 220 234
E-mail: vlnieskova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak, a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

24 m²
250 m²
aktívne
studňa
sprchovací kút
drevené

Poloha nehnuteľnosti na mape

Krivosúd-Bodovka, Trenčín, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Krivosúd-Bodovka
  • Druh Chata
  • Typ predaj
  • Kontakt +421944220234

Pre viac informácií kontaktujte

Michaela Vlniešková

Michaela Vlniešková

Realitný poradca

+421944220234

vlnieskova@radoreality.sk

Maklér má 12 ponúk